Znaki zodiaku, które są najgorszymi współlokatorami. W dzisiejszych czasach, zanim uda się nam kupić lub wybudować dom, często dzielimy mieszkanie ze współlokatorami. Niestety, nie zawsze trafiamy na współlokatorów kochających ciszę, czystość i porządek. Mamy dla was listę pięciu znaków zodiaku, z którymi lepiej nie mieszkać.

Znaki zodiaku, które znajdziecie na liście poniżej to najgorsi współlokatorzy na świecie. Nie żartujemy. Jeżeli jesteście ciekawi, które znaki zodiaku nie nadają się do wspólnego dzielenia przestrzeni mieszkaniowej, ten artykuł jest dla was. Które znaki zodiaku są współlokatorami z piekła rodem?

Które znaki zodiaku są najgorszymi współlokatorami?

BARAN

Barany to te znaki zodiaku, które są zbyt zajęte swoją karierą i obranymi celami, że nie mają czasu na sobotnie sprzątanie łazienki czy wynoszenie śmieci. Osoby urodzone pod tym znakiem zodiaku są głośne, ekspresyjne i za nic sobie mają przestrzeganie ciszy nocnej. 

LEW

Lew nie będzie zniżał się do poziomu zwykłego, szarego człowieczka i sprzątał! Ponadto, Lew nie lubi (i nie życzy sobie) być krytykowany i uważa, że wszystko wie najlepiej. Kompromisy? To nie dla Lwa, a szkoda, bo o to chodzi w mieszkaniu ze współlokatorami.

SKORPION

Jeżeli jakieś znaki są konfliktowe, to Skorpiony są mistrzami konfliktu. Bardzo łatwo urazić osobę urodzoną pod tym znakiem, a jeśli wdamy się w konflikt ze Skorpionem, przygotujmy się, że będzie pamiętał wszystkie wyrządzone mu krzywdy i tak łatwo nie da nam spokoju.

WODNIK

Wodniki to ekscentryczne osobistości, zanurzone w świecie własnych myśli. Wodnik jest wielkim indywidualistą, który nie lubi zasad i zniewolenia, które one za sobą niosą. Dlaczego Wodniki nie sprawdzają się najlepiej w roli współlokatora? Osoby urodzone pod tym znakiem wciąż znoszą do domu dziwnie wyglądające przedmioty znalezione na ulicy lub podczas spaceru. Niby nic wielkiego, tylko dlaczego muszą trzymać je na środku przedpokoju lub w kuchni?

RYBY

Jakie są łagodne znaki zodiaku? Ryby to jeden z łagodniejszych znaków zodiaku. Osoby urodzone pod tym znakiem są idealistami, marzycielami, artystami. Niestety, jeżeli chodzi o dzielenie mieszkania z inną osobą, Ryby nie są najtrafniejszym wyborem. Niczym albatros z wiersza Baudelaire’a, latają wysoko, a kiedy ktoś ściągnie je na ziemię, nie potrafią odnaleźć się wśród prostych, domowych czynności. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

znaki zodiaku
Fot.unsplash.com Clem Onojeghuo

Osoby urodzone pod tym znakiem zodiaku są głośne, ekspresyjne i za nic sobie mają przestrzeganie ciszy nocnej. 

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułPrawdziwy mężczyzna: 10 cech faceta z klasą
Następny artykułKto reklamuje Apart? Można się zdziwić
Redaktor Prowadzący portalu Lelum.pl, absolwentka historii sztuki na KUL. Uwielbia eksperymenty kulinarne, filmy Antonioniego i zwiedzać końce internetów. Nienasycona ciekawość świata, ludzi i życia doprowadziła ją do Redakcji Lelum.pl.