Znaki zodiaku, które są tak zazdrosne, że nie da się z nimi funkcjonować. Mieliście kiedyś partnera, który nie dawał wam dosłownie żyć, a każde wasze słowo było dokładnie przez niego analizowane? Prawdopodobnie był spod któregoś z tych znaków. 

Znaki zodiaku potrafią powiedzieć o nas prawdę wiele. Dowiadujemy się z nich jacy jesteśmy, jakie są nasze idealne związkowe pary, czego powinniśmy unikać albo…że jesteśmy okropnymi zazdrośnikami. 

Potrafią dać zarówno w kość swojej drugiej połówce, jak i przyjaciołom. Jesteś na liście? 

Znaki zodiaku, które są zazdrosne

BARAN

Barany to jednostki wybitne. Kochają rządzić i są bardzo zapatrzone w siebie. Od bliskich osób oczekują stuprocentowego oddania. Łatwo urazić Barana, jak? Wystarczy nie odpowiedzieć mu na wiadomość albo oznaczyć się z kimś innym w restauracji.

RAK

Rak jest bardzo wrażliwy. To myśliciel, który ceni sobie domowe ognisko i spokój. W jego głowie nie mieści się, że osoba, którą wybrał na swoją miłość, mogłaby nie chcieć spędzać z nim każdej wolnej chwili. Jest zazdrosny nawet o…rodziców i rodzeństwo partnera. Ich paranoja dosięga również codzienności, potrafią wytrącić się z równowagi, nawet gdy ich partner spojrzy na inną osobę na ulicy. 

PANNA

Osoby spod znaku Panny są bardzo krytyczne. Lubują się w krytykowaniu – samych siebie. Bywają niepewne i nerwowo reagują, gdy ktoś w ich obecności komplementuje inną osobę. Zazdrość spala je od środka. Od razu zakładają, że one zrobiły coś złego i porównują się do innych. To zabija osoby spod znaku Panny.

Koziorożec

Koziorożce są bardzo zdyscyplinowane i poukładane. Tych samych cech oczekują od swoje partnera. Nie rozumieją, jak ktoś może mieć inne zainteresowania, a nie daj Boże innych znajomych niż on. Potrafi rozgrzać się do czerwoności głupotą. Spiskują i bardzo szybko zmieniają front. Oczekują stuprocentowej atencji i zaangażowania. 

Ryby

Wydają się lekkoduchami, którzy uciekają od rzeczywistości, a tak naprawdę to urodzeni detektywi. Węszą podstęp w każdym zachowaniu, smsie, rozmowie poza pracą. Zamykają ukochaną osobę w „złotej klatce”. Zabierają całą wolność i niezależność. Mężczyźni spod znaku Ryby kochają kontrolować swoje kobiety.

Zazdrosne znaki zodiaku. ZOBACZ ZDJĘCIA:

via GIPHY

Koziorożce są bardzo zdyscyplinowane, tego samego oczekują od partnera.

via GIPHY

Rak jest okropnym zazdrośnikiem. Każdy „fałszywy” ruch doprowadza go do złości.

via GIPHY

Osoby spod znaku Panny są bardzo krytyczne. Lubują się w krytykowaniu – samych siebie.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułJak się ubrać do zdjęcia dyplomowego? Warto dobrze się przygotować
Następny artykułZnaki zodiaku i ich weekendowe zwyczaje. Cała prawda
Redaktor naczelna Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i nowych mediów, magister kulturoznawstwa na Uniwersytecie SWPS.