Znaki zodiaku, które są najbardziej chłodne i zdystansowane. Bez wątpienia wielokrotnie miałeś do czynienia z osobami, które niechętnie mówią o swoich uczuciach, a swoje emocje skrywają głęboko w środku. Jak się żyje z takimi ludźmi i kim oni są?

Znaki zodiaku potrafią nas rozszyfrować. Nie bawią się w subtelności i najczęściej możemy dowiedzieć się z nich naprawdę zadziwiających prawd. Tym razem przeanalizowane zostały znaki, które reprezentują wyjątkowo zdystansowane i chłodne jednostki.

Ich oziębłe zachowanie przykłada się zarówno na przyjaciół, jak i partnera. Jak wygląda codzienność z taką osobą, i jak sobie z nią poradzić? Zapraszamy do lektury.

Znaki zodiaku, które są zdystansowane i chłodne

Lew

Lew słynie ze swojego rozbujanego ego i niebywałej pewności siebie. Lwy często bywają również zadufane w sobie i przesadnie wymagające. Oczekują, że ich druga połówka zawsze będzie chciała dotrzymywać im kroku. Bywają okrutne i szybko łapią dystans. Ciężko dotrzymać im kroku, zawsze chcą więcej i więcej…

Bliźniak

Bliźniak to bardzo wesoły i towarzyski znak, który potrafi zmieniać ludzi wokół siebie z prędkością światła. Uśmiech na jego twarzy, bardzo szybko potrafi zmienić się w diaboliczny śmiech, który jest oceniający i oskarżycielski. Staje się wtedy zimny jak lód i wyjątkowo podły. Gdy nachodzi go refleksja na temat jego zachowania, potrafi niemal na zawołanie się rozpłakać, to świetny manipulator. Jego towarzyska natura to fasada, jest bardzo chłody i zamknięty w sobie.

Koziorożec

Koziorożec potrafi być podstępny i podejrzliwy. To urodzony detektyw, który szuka w każdym geście powodu do kłótni. Gdy raz sobie coś wkręci, nie potrafi pogodzić się z prawdą. Na pozór czuły i rodzinny, potrafi wykończyć drugą stronę swoimi oskarżeniami, które najczęściej są zwykłą mrzonką. 

Wodnik

Znak, który niesamowicie ceny sobie wolność słowa i wolność duchową. Kocha niezależność, jego ulubionymi aktywnościami są podróże i joga. Jeżeli jakaś bliska osoba np. z rodziny, postanowi wtrącić się mu w plany, bezlitośnie ją odcina. Potrafi obrazić się na długie miesiące i karać najbliższych ciszą. Nie lubi się nikomu tłumaczyć, jest bardzo zamknięty.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

via GIPHY

 

Lew – duże ego i jeszcze większe wymagania wobec innych.

1
2
3
4
Poprzedni artykułJak się ubrać do lekarza? Czuj się komfortowo
Następny artykułJak się ubrać do Luksoru? Niezwykłego miasta w Egipcie
Redaktor naczelna Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i nowych mediów, magister kulturoznawstwa na Uniwersytecie SWPS.