Wyszukaj w serwisie
Zdrowie i żywienie Aktywność silversa Pielęgnacja i uroda Lifestyle Silver Quizy
Lelum.pl > Dzieje się > Znaki zodiaku znanych ludzi. Co mówi o nich astrologia?
Marzena Siarkiewicz
Marzena Siarkiewicz 13.09.2018 18:27

Znaki zodiaku znanych ludzi. Co mówi o nich astrologia?

Znaki zodiaku
Fot. instagram.com @taannamucha,@aga_wozniak_starak

Znaki zodiaku osób z pierwszych stron gazet mogą powiedzieć o nich więcej, niż przypuszczaliście. Anna Mucha jest Bykiem, a Agnieszka Woźniak-Starak Baranem. Co z tego wynika?

Znaki zodiaku i ich znaczenie jest niezwykle ważne dla wielu ludzi. Niektórzy bardzo silnie identyfikują się ze swoim zodiakiem. Jakie są mocne strony Lwa, a jakie Wagi? Czy Natalia Siwiec podbiłaby polski show-biznes, gdyby była Rakiem, a nie Lwem?

Jakie są znaki zodiaku sławnych ludzi?

Baran – Agieszka Woźniak-Starak, Morgan Freeman, Charlie Chaplin, Lady Gaga. Wszystkie te postaci cechuje przebojowość i umiejętność bycia liderem. Te cechy są charakterystyczne dla osób spod znaku Barana. Idą przez życie pełne energii i wigoru.

Byk – Anna Mucha, Małgorzata Kożuchowska, George Clooney, Cher. Byki uwielbiają luksus i wygodę. Potrafią być niezwykle cierpliwe. Są hedonistami i przyjemność jest dla nich w życiu bardzo ważna. Często bywają spięci.

Bliźnięta – Anja Rubik, Marilyn Monroe, Beata Pawlikowska, Kylie Minogue. Osoby urodzone pod tym znakiem kochają wolność i niezależność. Cenią sobie swobodę i nie lubią, gdy jest im ona odbierana. Podchodzą do życia z dystansem.

Rak – Michał Piróg, Marcin Prokop, Magda Gessler, Meryl Streep. Raki są bardzo wrażliwe i empatyczne. Łatwo je zranić. Są przy tym bardzo ugodowe i życzliwe w stosunku do innych.

Jakie są znaki zodiaku sławnych ludzi?

Lew – Natalia Siwiec, Ewa Farna, Kuba Wojewódzki, Charlize Theron. Osoby spod znaku Lwa uwielbiają błysk reflektorów i bycie w centrum uwagi. Chcą być podziwiane. Mają dużą charyzmę i z łatwością zjednują sobie ludzi. To urodzone gwiazdy.

Panna – Borys Szyc, Katarzyna Nosowska, Maffashion, Cameron Diaz. Panny unikają konfliktów. Przykładają dużą wagę do harmonii w swoim życiu. Są pogodne i bardzo lubiane.

Waga – Katarzyna Cichopek, Emilia Clarke, Kate Winslet, Eminem. Wagi często chodzą na kompromisy i myślą częściej o innych niż o sobie. Cenią sobie wygodę.

Skorpion – Edyta Górniak, Kayah, Leonardo Dicaprio, Ryan Reynolds. Skorpiony znane są ze swojej emocjonalności i silnej woli. Potrafią długo czekać na odpowiedni moment, aby w pełni zabłysnąć. Są bardzo lojalne i oddane. Bywają brutalnie szczere.

Strzelec – Katarzyna Skrzynecka, Agnieszka Włodarczyk, Britney Spears, Brad Pitt. Żywiołowe lekkoduchy. Tak w dwóch słowach opisać można osoby spod znaku Strzelca. Życie z nimi to wieczna przygoda, okraszona dużą dozą poczucia humoru.

Koziorożec – Julia Wieniawa, Weronika Rosati, Joanna Brodzik, Kit Harrington. Koziorożce są bardzo prostolinijne i pracowite. Zdarza im się pochopnie oceniać innych ludzi. Mimo to można na nich polegać. Bardzo cenią sobie rodzinę.

Wodnik – Doda, Shakira, Maciej Musiał, James Dean. Najbardziej tajemniczy i intrygujący zodiak. Źle znosi rutynę, potrzebuje w swoim życiu dużo wrażeń. Doda wielokrotnie podkreślała w wywiadach fakt, że jest spod znaku Wodnika.

– Jestem zodiakalnym Wodnikiem. To dość specyficzny znak. Artystyczny, uduchowiony, niezależny, wolny. Aczkolwiek mam to obciążenie genetyczne w postaci Skorpiona po tacie i Barana po mamie. Mam w sobie tę drapieżność, odwagę i moc. Nie potrafię być łagodna i kompromisowa. Wkurza mnie to już na samą myśl o tym – powiedziała w wywiadzie, udzielonym serwisowi nowiny24.pl.

Ryby – Jakub Gierszał, Andrzej Grabowski, Rihanna, Justin Bieber. Osoby spod znaku Ryb to nieuleczalni marzyciele. Są bardzo wrażliwe i artystycznie uzdolnione.

Jak powstały znaki zodiaku?

Ich nazwy powstały kilka tysięcy lat temu. To zasługa Sumerów, którzy postanowili nadać nazwy gwiazdozbiorom. Było ich jednak więcej niż 12. Dopiero Babilończycy 500 lat p.n.e. podzielili ekliptykę na 12 części. Równych części. W ten sposób powstał zodiak Wagi, która długo uznawana była za szczypce Skorpiona. O jej gwiazdozbiorze mówił w ten sposób m.in. Mikołaj Kopernik.

Czy znaki zodiaku mają dla was znaczenie? Czy przywiązujecie do nich wagę? A może nie interesuje was astrologia? Piszcie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ksiądz chce „wychować” kobiety. Domaga się podatku od dekoltu
  2. Choroby weneryczne. Osiągnęliśmy rekordowe liczby, czas się bać?
  3. Przemoc domowa. Historie kobiet, które są bite przez mężów

źródło: focus.pl, astroweb.pl