Znaki zodiaku polskich celebrytów

Obraz 1 z 6

Fot.instagram.com @joannaprzetakiewicz

Znaki zodiaku mogą powiedzieć nam bardzo dużo o naszym charakterze i o tym jacy jesteśmy naprawdę. Zastanawialiście się kiedyś, co data urodzenia może powiedzieć o gwiazdach? Specjalnie dla was przygotowaliśmy listę polskich gwiazd i charakterystykę ich znaków zodiaku. 

Niektórych znaków zodiaku lepiej nie denerwować. Inne mają serce na dłoni. Ludzie urodzeni pod pewnymi znakami zodiaku są bardziej ambitni, a inni będą po trupach dążyć do celu. Jak znak zodiaku wpływa na charakter polskich celebrytów? Zobaczcie sami.

Jakie są znaki zodiaku polskich celebrytów?

KOZIOROŻEC

Koziorożce to jedne z najbardziej poukładanych znaków zodiaku. Są wytrwałe, konsekwentnie dążą do celów, a przy tym zachowują skromność i optymizm. Wśród polskich celebrytów ten znak zodiaku reprezentuje dwójka młodych i bardzo ambitnych aktorów — Julia Wieniawa i Maciej Musiał. Oboje ciężko pracują na swój sukces.

WODNIK

Niektóre znaki zodiaku lubią wolność i niezależność; Wodniki to urodzeni indywidualiści. Uwielbiają przekraczać granice i pokonywać własne słabości. Nie istnieje dla nich żadne tabu. Idealnie odzwierciedla charakterystykę Wodnika piosenkarka Doda, która również jest nietuzinkowa i stara się zawsze być sobą, nawet jeśli to się komuś nie podoba.

RYBY

Ryby bardzo silnie ufają swojej intuicji i często nurkują w głębinach swoich marzeń i iluzji. Uwielbiają podróże i nie boją się wyznaczać sobie nowych celów. W polskim show-biznesie Rybami są Kinga Rusin i Ewa Chodakowska — obie panie wiedzą czego chcą, a przy tym nie obawiają się realizacji swoich marzeń.

BARAN

Agnieszka Woźniak-Starak jest przykładem, że osoby urodzone pod znakiem Barana są nie tylko przebojowe, ale i aktywnie zdobywają kolejne szczyty. Barany uwielbiają piąć się w górę, działać. Są świetnymi przewodnikami i przywódcami.

BYK

Są znaki zodiaku, które bujają w obłokach, są też Byki, które stąpają twardo po ziemi. Byki są przy tym stałe, lubią doświadczać życia używając wszystkich 5 zmysłów. Polskie gwiazdy spod tego znaku to np. Radosław Majdan, Małgorzata Kożuchowska, Joanna Krupa czy Anna Mucha.

BLIŹNIĘTA

Bliźnięta to urodzeni bajarze. Osoby spod tego znaku świetnie odnajdują się w dużym gronie znajomych, ponieważ uwielbiają opowiadać różne anegdoty, lubią być w centrum uwagi. Bliźnięta to świetni dziennikarze i aktorzy. Polscy celebryci, którzy urodzili się pod znakiem Bliźniąt to m.in. Anja Rubik, Tomasz Karolak czy Małgorzata Rozenek.

Spod jakiego znaku są polskie gwiazdy?

RAK

Uważajmy, co mówimy i robimy Rakom. Ten znak zodiaku jest bardzo delikatny i przezywa wszystko czterokrotnie. Wrażliwym Rakiem w polskim show-biznesie jest np. tancerz, Michał Piróg.

LEW

 Lwy uwielbiają być w centrum uwagi. Kochają, kiedy inni na nich patrzą i ich podziwiają. Są jednocześnie bardzo wielkoduszni i często są autorytetem w wielu dziedzinach. Warto otaczać się Lwami — w polskim środowisku celebryckim, pod tym znakiem urodzili się m.in. Natalia Siwiec, Barbara Kurdej-Szatan czy Robert Lewandowski.

PANNA  

Panny są najbardziej pomocnym znakiem zodiaku – uwielbia porządek, staranność, a przy tym dbanie o zdrowie i dobre samopoczucie jest dla niego najważniejsze. Polskie Panny to na przykład Anna Lewandowska czy… Borys Szyc.

WAGA

 Wagi dążą do bezstronności i zawsze starają się zachowywać równowagę. Są sprawiedliwe i wyrafinowane. Nie lubią kłótni i dramatyzowania. Kasia Cichopek jest najlepszym przykładem tego znaku zodiaku w polskim środowisku celebrytów.

SKORPION

 Ten znak zodiaku można byłoby zdefiniować jednym słowem – intensywny. Lepiej nie denerwować ani nie kłócić się ze skorpionem – są one nie tylko zaborcze, ale również bardzo delikatne i łatwo je zranić. Polskie gwiazdy znane ze swojego temperamentu, takie jak Kayah czy Edyta Górniak urodziły się właśnie pod tym znakiem.

STRZELEC 

Strzelec uważany jest za filozofa zodiaku, uwielbia rozmyślać, marzyć i fantazjować. Jest również bardzo optymistycznym znakiem, kocha przygody i zdobywanie nowych doświadczeń. Katarzyna Skrzynecka i Joanna Przetakiewicz urodziły się pod znakiem Strzelca i idealnie odzwierciedlają charakterystykę tego znaku.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Znaki zodiaku i ich życiowe motto. Jakie pasuje do ciebie?
  2. Znaki zodiaku, które są urodzone do tego, żeby być GWIAZDAMI. Jesteś wśród nich?
  3. Znaki zodiaku, które są bardzo WESOŁE i te, które są nieznośne