Znaki zodiaku, które idealnie do ciebie pasują. Jeżeli nie masz szczęścia w miłości i ciągle trafiasz na partnerów, z którymi nie możesz stworzyć udanego związku, przyczyna może tkwić w tym, że łączysz się w pary z osobami spod…nieodpowiedniego znaku zodiaku. Jakie znaki zodiaku będą dla ciebie odpowiednie, by stworzyć  pełen miłości i zaufania związek?

Znaki zodiaku mogą powiedzieć nam wiele nie tylko o nas samych, ale również o tym, z jakimi osobami powinniśmy się wiązać. Znaleźć miłość wcale nie jest tak łatwo, a znalezienie kogoś, kto nas rozumie i ceni za to, jacy jesteśmy graniczy z cudem. Na szczęście, z pomocą przychodzi astrologia.

Które znaki zodiaku do siebie pasują?

BARAN

Barany to znaki zodiaku, w których drzemie nieugaszony ogień. Są energicznie i nienawidzą stagnacji. Potrzebują partnera, który dotrzyma im kroku. Najlepszy związek stworzą ze Strzelcem lub Wagą.

BYK

Byki są cierpliwe i hojne, dlatego najbardziej satysfakcjonujący związek stworzą z Panną, Koziorożcem lub innym Bykiem.

BLIŹNIĘTA

Osoby urodzone pod tym znakiem zodiaku szukają partnera, który będzie z nimi odkrywał świat i życie. Najwspanialszy związek stworzą z Wagą.

RAK

Raki to osoby, które są bardzo opiekuńcze i rodzinne. Idealny związek Rak stworzy ze Skorpionem, Koziorożcem lub Rybami.

LEW

Lwy kochają być adorowane, dlatego najlepsze znaki zodiaku do związku z Lwem to Barany lub Strzelce.

PANNA

Panna wie, czego chce od życia, dlatego idealnym partnerem dla niej będzie ktoś spod znaku Byka lub Koziorożca.

WAGA

Wagi są wyrafinowane i łagodne. Najlepszy związek stworzą ze Strzelcem, Wodnikiem, Baranem lub Bliźniętami. 

SKORPION

Elektryzujące i emocjonalne Skorpiony będą najszczęśliwsze z Rakami, Koziorożcami lub Rybami.

STRZELEC

Niebojące się ryzyka i ciekawe życia Strzelce najlepiej dogadają się z Wagą, Lwem, Wodnikiem lub Baranem.

j

KOZIOROŻEC

Ambitny w życiu, ostrożny w miłości – tak można określić Koziorożca. Z kim stworzy udany związek? Z Bykiem, Panną, Rakiem, Koziorożcem i Rybami. 

WODNIK

Wodniki to najbardziej indywidualne znaki zodiaku, dlatego potrzebują kogoś, kto nie zabierze im wolności – np. Bliźniąt, Wagi lub Strzelca.

RYBY

Ryby to wieczni idealiści i marzyciele bujający w obłokach. Baran, Bliźnięta lub wodnik będą najlepszymi partnerami dla Ryb.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

znaki zodiaku
Fot.screen z filmu „Śpiąca królewna”

Barany to znaki zodiaku, w których drzemie nieugaszony ogień. Są energicznie i nienawidzą stagnacji. Potrzebują partnera, który dotrzyma im kroku. Najlepszy związek stworzą ze Strzelcem lub Wagą.