W gminie Puchaczów w woj. lubelskim doszło do niecodziennego znaleziska. Jeden z mieszkańców powiatu łęczyńskiego znalazł saszetkę, w której znajdowało się 100 tys. złotych. Znalazca natychmiast zawiózł pieniądze na komendę w Lubartowie.

W saszetce znajdowały się także dokumenty, dzięki którym udało się namierzyć właściciela zagubionej gotówki. Mężczyźni zdążyli się jeszcze spotkać.

W woj. lubelskim znaleziono 100 tys. złotych

Znalazcą okazał się 35-latek. Jak twierdzi, jechał autem krajową dziewiętnastką przez miejscowość Lisów, kiedy zauważył leżącą na drodze saszetkę. Kiedy zajrzał do środka okazało się, że są w niej pieniądze i dokumenty. 

Mężczyzna natychmiast zawiózł ją na pobliską komendę w Lubartowie i oświadczył dyżurnemu, że znalazł pokaźną sumę, którą później okazało się aż 100 tys. złotych. Dzięki dokumentom policjanci natychmiast skontaktowali się z właścicielem zguby.

Był nim lokalny przedsiębiorca, a pieniądze miały zostać przeznaczone na wypłatę dla pracowników. Właściciel zjawił się na komendzie i podziękował uczciwemu znalazcy gotówki.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

1. Nie żyje polski sportowiec. 41-latek był legendą w swoim zespole
2. Z zagranicy przyszła paczka. Adresatem Jacek Jaworek
3. Na zdjęciu ukryta jest panda. Tylko 5% osób jest w stanie odnaleźć zwierzę

Źródło: leczna24.pl

 

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl