Jak informuje Fakt.pl, w czwartek koło południa policja znalazła ciało młodej kobiety. Portal podaje, że według nieoficjalnych informacji chodzi o zaginioną Maję.

17-latka zaginęła w środę po wyjściu do szkoły w Sypniewie (woj. wielkopolskie). Około południa mama dziewczyny zawiadomiła policję i wszczęto poszukiwania. Dziewczyna po raz ostatni widziana była 27 października około godz. 8.00 rano w okolicy marketu Dino na terenie Sypniewa.

Znaleziono ciało kobiety

Ciało znaleziono na terenie leśnym w miejscowości Pniewo w województwie kujawsko-pomorskim.

Mogę potwierdzić, że odnaleziono tam ciało kobiety, ale cały czas trwają czynności z udziałem prokuratora i w związku z tym dla dobra śledztwa nie możemy mówić o szczegółach – poinformował w rozmowie z Faktem mł. asp. Damian Pachuc z Komendy Powiatowej Policji w Złotowie.

– W czwartek znaleziono zwłoki 17-letniej dziewczyny – mieszkanki powiatu złotowskiego. W wyniku oględzin zwłok i miejsca zdarzenia wykluczono wstępnie udział osób trzecich.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Cała w emocjach Jolanta Kwaśniewska nagle zabrała głos. Polacy wstrzymali oddech
  2. Ryszarda Kotysa z żoną dzieliła gigantyczna różnica wieku. Niebywałe, kim jest kobieta
  3. Fatalne wieści dla palaczy. Wkrótce cena paczki może wynieść ponad 20 zł

Źródło: fakt.pl

Wydawca i kierownik treści kobiecych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość: marta.kulik@iberion.pl