Już jutro wielki dzień dla łasuchów. Z okazji Tłustego czwartku biedronka zapowiedziała niezwykle atrakcyjne promocje. Coś dla siebie znajdą nie tylko amatorzy małych, słodkich radości.

Na ten dzień wiele osób czeka z utęsknieniem. Już jutro na małych i dużych łasuchów czeka doroczny festiwal polowania na pączki i inne łakocie. Liczni w pełnej gotowości stawią się na kuchennych stanowiskach, aby wyczarować własne przysmaki dla siebie i najbliższych.

Zarówno dla tych, którzy pragną chwili słodkiej radości, jak i tych z cukierniczymi ambicjami Biedronka przygotowała moc atrakcyjnych promocji — wszystko po to, aby zarówno nasze brzuchy, jak i portfele pozostały pełne.

Biedronka na Tłusty czwartek przygotowała wspaniałe promocje

Już jutro we wszystkich sklepach „Biedronka” znajdziecie moc promocji. Na Tłusty czwartek nie może zabraknąć słodkich wypieków. Pyszne, świeże pączki z nadzieniem kupimy już od 1,70 zł za sztukę. Zaś apetyczne donuty w wielu wariantach — m.in. brownie i oreo — od 1,61zł.

Szczególnie wielką okazją w tłusty czwartek w Biedronce będą pączki z marmoladą. Jeśli kupimy opakowanie zawierające 12 sztuk, wtedy dzięki promocji, w przeliczeniu cena za jednego pączka wyniesie zaledwie 29 groszy.

W kuchni nieocenionym składnikiem będzie olej rzepakowy, który z kartą „Moja Biedronka” dostaniemy za jedyne 15,90 za aż 2 litry. Niektórzy nie wyobrażają sobie także kuchennych eksperymentów bez doskonałego serka Mascarpone — kupując dwie sztuki za jedną zapłacimy zaledwie 4,99zł.

Biedronka
Źródło: Screen/biedronka.pl

Jednak nie samymi słodkościami się żyje — wie o tym Biedronka. Warto się pospieszyć — tylko do 26 lutego potrwa promocja na takie produkty, jak szynka konserwowa „Kraina wędlin” czy borówka amerykańska. Aż do 51% taniej zapłacimy także za łopatkę wieprzową bez kości „Kraina mięs”.

Biedronka
Źródło: Screen/biedronka.pl

Na Tłusty czwartek biedronka zaprasza do swoich sklepów. Każdy znajdzie coś dla siebie wśród tych niezrównanych promocji.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Przejmująca wiadomość o malutkiej wnuczce Witolda Paszta. Łzy napływają do oczu
  2. Niepokojące zdjęcie Mikołaja Roznerskiego. Wszystko wskazuje na to, że nie radzi sobie najlepiej
  3. Jutro na Polsacie kultowy polski film z Bogusławem Lindą. O której emisja?

Redaktorka Lelum.pl i absolwentka Kultury Japonii PJATK w Warszawie. Koneserka horrorów i filmów klasy B., a ponadto wielka miłośniczka zwierząt. Lubi być tam, gdzie coś się dzieje, choć niekoniecznie w centrum uwagi. Zaczytana w reportażach podróżniczych, zwłaszcza z dalekiej Azji, uwielbia dzielić się ciekawostkami ze świata. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl