Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Znamy kolejną uczestniczkę „Tańca z gwiazdami”. To znana wszystkim Polakom sportowczyni
Michał Fitz
Michał Fitz 02.07.2022 10:08

Znamy kolejną uczestniczkę „Tańca z gwiazdami”. To znana wszystkim Polakom sportowczyni

Maja Włoszczowska
fot. Pawel Wodzynski / East News

„Taniec z gwiazdami” od kilkunastu lat pozostaje jednym z najchętniej oglądanych programów rozrywkowych w naszym kraju. Nic więc dziwnego, że telewidzowie gorączkują się przed najbliższą edycją, o której długo nie było zbyt wiele wiadomo.

Teraz jednak producenci zaczęli odsłaniać swoje karty. Nie musimy polegać już tylko na medialnych doniesieniach, bo w dniach poprzednich oficjalnie ogłoszono dwóch uczestników, a teraz doszedł do nich trzeci. To wyjątkowa sportsmenka i medalistka olimpijska.

„Taniec z gwiazdami”: Kto wystąpi w najnowszej edycji?

Ogłaszanie uczestników rozpoczęto od Krzysztofa Rutkowskiego. O nim spekulowano już zresztą wcześniej, jeszcze przed oficjalnymi informacjami producentów. Później poinformowano o udziale Ilony Krawczyńskiej, o której z kolei nie mówiono zbyt wiele w tym kontekście wcześniej. Kto do nich dołączył?

Jak się okazuje, trzecią uczestniczką jest Maja Włoszczowska, wybitna kolarka górska, która ma na swoim koncie medale mistrzostw świata i Europy, a ponadto dwa srebra olimpijskie. Za promocję Polski na zawodach międzynarodowych została odznaczona w 2016 roku Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski.

Nie ma wątpliwości, że sportowa przeszłość Mai może się okazać dla niej atutem. W końcu „Taniec z Gwiazdami” wiąże się nie tylko z występami na żywo, ale przede wszystkim z wielogodzinnymi, codziennymi treningami na sali. Uczestnicy z poprzednich sezonów podkreślali, jak wymagające fizycznie to dla nich było. Włoszczowska powinna więc dać sobie radę bez problemu, biorąc pod uwagę fakt, jak długie trasy górskie pokonywała jeszcze parę lat temu.

„Taniec z gwiazdami”: Kto jeszcze może wystąpić?

Wspomniane wyżej trzy nazwiska są już potwierdzone, ale od jakiegoś czasu po internecie krążą jeszcze plotki dotyczące innych, potencjalnych uczestników show. Dużo pisało się o Michale Mikołajczaku, który rzekomo miał nawet wynegocjować z produkcją rekordowo wysoką gażę.

Wcześniej z kolei sugerowano, że w programie zatańczy wokalistka Daria, bo ta wrzucała na swojego Instagrama zdjęcia z sali treningowej „Tańca z Gwiazdami”. W niektórych doniesieniach przewijał się także Maciej Orłoś, ale ten miał nie być zbyt chętny, by wystąpić w show.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Taniec z Gwiazdami”. Znamy kolejnego uczestnika programu. To ogromne zaskoczenie
  2. Katarzyna Dowbor zaczyna dzień od nietypowej czynności. Codziennie musi wstawać o świcie
  3. Ewa Szykulska przerywa milczenie ws. swojego stanu. Co dzieje się za zamkniętymi drzwiami?