Znana aktorka ujawniła, że wkrótce zostanie mamą. Gwiazda trzymała to w tajemnicy do ostatnich dni tuż przed porodem. Chociaż zwlekała przez wiele miesięcy, najwyraźniej uznała, że wreszcie przyszedł czas na podzielenie się z fanami radosną informacją. Zdecydowała się zaprezentować z brzuszkiem w nietypowych okolicznościach. 

W tym roku mamy prawdziwe baby boom! Co chwilę kolejne gwiazdy dzielą się z fanami radosną wiadomością, że w ciągu najbliższych miesięcy powitają na świecie dziecko. Co ciekawe, większość z tych świeżo upieczonych mam będzie miało szansę zaznać macierzyństwa po raz pierwszy. Po Agnieszce Kaczorowskiej, Izabeli Janachowskiej, Joannie Kulig oraz Ewie Farnej wiadomość o ciąży ogłosiła pewna znana aktorka. Przez prawie dziewięć miesięcy nikt poza rodziną, przyjaciółmi i najbliższymi współpracownikami nie wiedział, co się święci. Dopiero wczoraj postanowiła wreszcie ujawnić, dlaczego przez ostatnie miesiące nie mieliśmy spotkać jej na czerwonym dywanie! 

Katarzyna Maciąg w ciąży: znana aktorka niedługo urodzi?

Jak podaje portal plejada.pl, 29 czerwca znana aktorka uczestniczyła w pikniku literackim Imieniny Jana Kochanowskiego. W wydarzeniu wzięli udział nie tylko uznani pisarze i przedstawiciele branży wydawniczej, lecz także takie gwiazdy jak Rafał Zawierucha, Tomasz Organek czy właśnie Katarzyna Maciąg. 

To właśnie pojawienie się ostatniej z osób wywołało niemałe zamieszanie wśród fanów i spory zamęt w mediach. Powód? Znana aktorka jest w zaawansowanej ciąży. Bystry obserwatorzy natychmiast dostrzegli, że prawdopodobnie gwiazda zostanie mamą w ciągu kilku najbliższych tygodni.

Co najciekawsze, Katarzynie Maciąg udało się zataić ten fakt aż do końca trzeciego trymestru. Już od pewnego czasu aktorka konsekwentnie publikowała na Instagramie wyłącznie zdjęcia, które nie obejmowały jej pełnej sylwetki. W ten sposób zdołała ukryć, że spodziewa się powitać na świecie pierwszego malucha. 

Kim jest parter Katarzyny Maciąg?

Katarzyna Maciąg ukrywała nie tylko fakt, że już lada dzień powita na świecie pierwszą pociechę. Znana aktorka konsekwentnie milczy również w kwestii tego, kim jest jej partner i zarazem ojciec dziecka. Jak podaje portal eska.pl, na temat tożsamości ukochanego gwiazdy krążyła pewna teoria. 

Według ustaleń eska.pl kilka lat temu pojawiły się spekulacje, że Katarzyna Maciąg pozostaje w miłosnej relacji ze swoim kolegą po fachu Stefanem Pawłowskim. Mężczyzna jest znany m.in. z występów w serialu Czas honoru oraz filmie Jack Strong. Jednak sama zainteresowana nie potwierdziła, czy rzeczywiście z przystojnym kolegą łączy ją coś więcej, niż zwykła sympatia. 

Spodziewalibyście się, że Katarzyna Maciąg spodziewa się dziecka? W dobie wszechobecnych paparazzi oraz przy jej popularności to prawdziwy cud, że znana aktorka zdołała utrzymać swój stan w tajemnicy przez tyle miesięcy! Składamy przyszłej mamie gratulacje i życzymy zdrowia dla malucha! 

ZOBACZ ZDJĘCIA KATARZYNY MACIĄG:

znana aktorka
fot. instagram.com @katarzynamaciag_official

Katarzyna Maciąg jest w ciąży! Znana aktorka taiła ten fakt do samego końca. 

znana aktorka
fot. instagram.com @katarzynamaciag_official

Katarzyna Maciąg prawdopodobnie za kilka tygodni zostanie mają. 

znana aktorka
fot. instagram.com @katarzynamaciag_official

Znana aktorka nie opublikowała w social mediach ani jednego zdjęcia z brzuszkiem. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Żona znalazła tajemny zeszyt męża. Gdy zobaczyła, co w nim zapisywał, była zdruzgotana: „Jestem zniesmaczona, rozczarowana i zwyczajnie mi przykro”
  2. Praktycznie wszyscy piją ją codziennie. O 90% zwiększa ryzyko zachorowania na nowotwór 
  3. Syn polskiego miliardera wziął ślub. Przyjęcie było bardzo LUKSUSOWE. Bawiły się na nim same gwiazdy – byli tam nawet Kwaśniewscy!
  4. Gwiazda TVN rozstała się z mężem w atmosferze SKANDALU. Fanom opadły szczęki, gdy poznali powód. To zmrozi wam krew w żyłach
  5. Jak ćwiczy Doda? Tysiące Polek marzy o jej filigranowej sylwetce

źródła: pomponik.pl, eska.pl, plejada.pl 

Poprzedni artykułEdyta Górniak oczarowana znany raperem. Odpowiedział jej: „Piękna, z anielskim głosem”. Coś ich łączy?
Następny artykułTVP pokaże dziś film o Księżnej Dianie. Historia tragicznego romansu z lekarzem, oparta na faktach
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.