Connect with us

Showbiz

Znana artystka jest w ciąży! Pokazała brzuszek [FOTO]

Opublikowane

-

WSTECZ1 z 5
Użyj ← → (przycisków), by przeglądać

Julia Pietrucha, bo o niej mowa, to aktorka znana z serialu Blondynka. Dziewczyna grała tam oryginalnie tytułową rolę. Kilka lat temu była związana ze scenografem Ianem Dowem. Para chętnie publikowała w internecie wspólne zdjęcia, oboje wyglądali na nich na wyjątkowo szczęśliwych. Pietrucha postanowiła jednak rozstać się z Ianem i szybko znalazła szczęście w ramionach innego mężczyzny. Teraz ogłosiła szczęśliwą nowinę…

Julia Pietrucha kilka lat temu postanowiła nieco wycofać się z show-biznesu. Poznała wtedy scenografa zza wielkiej wody, Iana Dowena. Para wydawała się ze sobą bardzo szczęśliwa. Wzięli nawet buddyjski ślub, jednak kłopoty zaczęły się w momencie, w którym Julia zrozumiała, że całe finanse leżą na jej barkach. Ianowi, nie było po drodze z pracą, więc Pietrucha latem 2016 roku zdecydowała o rozstaniu.

Artystka po rozstaniu zajęła się muzyką. Płyta, którą udało jej się wydać, została dobrze przyjęta, wśród krytyków muzycznych. Jednak mimo braku komercyjnego charakteru nie była ona puszczana w dużych rozgłośniach radiowych .

ZOBACZ TEŻ: Ona zastąpi Deynn w kampanii perfumerii. Będzie lepsza?

Szczęśliwa nowina

Teraz Pietrucha na swoich Facebooku pochwaliła się ciążą i partnerem:

– Kochani moi! Chciałabym podzielić się z Wami moim szczęściem, bo zależy mi, abyście dowiedzieli się o tym ode mnie. Jak widać na załączonym obrazku czujemy się wyśmienicie i już nie możemy się doczekać na spotkania z Wami. ps. pożyczyliśmy od przyjaciół trochę zabawek, żeby wczuć się w role.

https://www.facebook.com/juliapietruchafanpage/photos/pb.380838115310400.-2207520000.1518430689./1698283330232532/?type=3&theater

Ekipa Lelum gratuluje przyszłym rodzicom! 

ZOBACZ TEŻ: Chirurg zrobił jej KWADRATOWE PIERSI. Blogerka załamana [FOTO]

WSTECZ1 z 5
Użyj ← → (przycisków), by przeglądać

komentarze

Reklama

Showbiz

Kinga Rusin miała wypadek na nartach. Pokazała poważne obrażenia

Opublikowane

-

Polska dziennikarka, Kinga Rusin uległa wypadkowi na nartach. Gwiazda donosi, że odniosła naprawdę poważne obrażenia. Pokazała również zdjęcie swojej zmasakrowanej twarzy. (więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie

Showbiz

Rozenek UTKNĘŁA z Radkiem w Azji i ŻALI SIĘ: „Nie mamy jak wrócić!”

Opublikowane

-

Małgorzata Rozenek wraz z Radziem i dziećmi przebywa na wakacjach w Tajlandii. Całą relację z podróży moglibyśmy obserwować na jej Instagramie. Znana para chwaliła się idealnymi widokami, a także swoim perfekcyjnym ciałem. (więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie

Showbiz

Powstało Muzeum Justina Biebera. Wśród eksponatów… ZUŻYTE MAJTKI piosenkarza

Opublikowane

-

Fani Justina Biebera będą totalnie zachwyceni, w jego rodzinnym mieście powstała właśnie wystawa (więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie
Reklama

Grzejące tematy