Sylwia Wysocka, aktorka znana z popularnych seriali, takich, jak m.in.: Ojciec Mateusz i Na Wspólnej, została pobita. Trafiła do szpitala z licznymi obrażeniami. 

Jak poinformował tygodnik Rewia, aktorka została okradziona. Jakie były okoliczności zdarzenia? Sylwia Wysocka nie chce zdradzać szczegółów z uwagi na dobro śledztwa. 

Sylwia Wysocka została pobita

Sylwia Wysocka szerszej publiczności znana jest z seriali, które do dzisiaj cieszą się ogromną popularnością. Mowa tutaj oczywiście o Na Wspólnej, czy kultowym Ojcu Mateuszu. Wysocka wcieliła się również w rolę Barbary w serialu Plebania. 

Okazuje się, że aktorkę spotkało ostatnio bardzo drastyczne doświadczenie. Jak donosi Rewia, aktorka trafiła do szpitala z ciężkimi obrażeniami. 

Wysocka ma złamaną rękę i w kilku miejscach kręgosłup. Ma też liczne krwiaki. 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

Z ustaleń gazety wynika, że nie był to wypadek. Aktorka została najprawdopodobniej okradziona. Zabrano jej karty kredytowe, telefon i dokumenty. 

Wysocka: o pewnych sprawach nie wolno milczeć i zamiatać ich pod dywan

Jak czytamy w magazynie, policja i pogotowie pojawiło się w domu pani Sylwii. Kobieta potwierdziła, że została pobita. 

Mimo to, na razie Wysocka nie chce zdradzać szczegółów. Dla dobra śledztwa woli zachować milczenie. Chociaż, jak przyznała:

-[…] o pewnych sprawach nie wolno milczeć i zamiatać ich pod dywan. 

Aktorka skierowała sprawę na policję. W postępowaniu będzie pomagał jej również prawnik. Kobieta podkreśliła, że w tym momencie najważniejsze jest jej zdrowie. Później zamierza opowiedzieć o swoim przykrym doświadczeniu nieco więcej. 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Gwiazdy.wp.pl