Connect with us

Showbiz

Krzysztof Pieczyński pobity w centrum Warszawy

Opublikowane

-

Kultowy aktor filmowy i teatralny Krzysztof Pieczyński został brutalnie pobity w centrum Warszawy. Całą sprawę potwierdziła Komenda Stołeczna Policji, a informację podała dziennikarka Polsat News.

Jak dowiedziała się Gazeta.pl, do incydentu miało dojść na roku ulic Żurawiej i Marszałkowskiej w centrum Warszawy o godzinie 10:00. Aktor miał wszczynać bójkę razem z drugim mężczyzną. W wyniku afery obaj mężczyźni zadawali sobie ciosy.

O całym zdarzeniu poinformowała dziennikarka Polsat News, Agnieszka Gozdyra.

Z informacji Gazety.pl Komenda Stołeczna Policji potwierdziła, że dostała dwa zawiadomienia o pobiciu. Obaj mężczyźni oskarżają się o pobicie.

Kuriozalny powód pobicia

Okazuje się, że w momencie bójki Krzysztof Pieczyński miał na sobie czerwoną kurtkę, ponoć to sprowokowała napastnika do ataku. Czerwona kurtka miała wydać się mu „pedalska”. Dziennikarz RMF FM Mariusz Gierszewski na swoim Twitterze podał taką informację:

ZOBACZ TEŻ: Lewandowski znów ZMIENIŁ KOLOR WŁOSÓW. Zobacz jak wygląda w nowej fryzurze

źródło: gazeta.pl

komentarze

Reklama

Showbiz

Nie jest dobrze. Koszmarne wiadomości o „Boczku” z Kiepskich

Opublikowane

-

Boczek z Kiepskich choroba

Dariusz Gnatowski popularność zyskał dzięki roli Arnolda Boczka ze Świata według kiepskich. Niestety, popularny aktor, walczy z chorobą, która utrudnia mu codzienne życie. „Boczek” zmaga się bowiem z cukrzycą, która sprawia, że ciągle  traci na wadze i coraz bardziej mizernieje z każdym dniem. Dla fanów serialu mamy niestety złe wieści – z aktorem nie jest dobrze.  (więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie

Showbiz

SENSACJA: Esmeralda Godlewska jest w ciąży?!

Opublikowane

-

Esmeralda Godlewska ciąża

To informacja z ostatniej chwili! Jedna ze śpiewających sióstr, Esmeralda Godlewska, pochwaliła się na swoim Instagramie zaskakującym zdjęciem.  (więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie

Showbiz

70-letni polski miliarder UWIÓDŁ MŁODSZĄ o 45 lat kobietę!

Opublikowane

-

Jeden z najbogatszych ludzi w Polsce, Józef Wojciechowski szykuje się do ślubu z 45 lat młodszą kochanką. (więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie
Reklama

Grzejące tematy