Nie żyje polski aktor i reżyser Marcin Król, miał 31 lat. Żona przekazała, że zginął w wypadku. Osierocił dwoje małych dzieci. Jesteśmy zdruzgotani – napisała Magdalena Król.

Marcin Król był reżyserem limanowskiego teatru ,,Co się stało?!”, aktorem Teatru im. Bolesława Barbackiego w Nowym Sączu, członkiem Stowarzyszenia 1 Pułku Strzelców Podhalańskich w Nowym Sączu i działaczem Konfederacji.

Nie żyje aktor Marcin Król

Jak podaje fakt.pl, Marcin Król zginął w piątek na budowie w Białogardzie. Na portalu możemy przeczytać, że aktor zginął w trakcie prac remontowych dachu budynku Starostwa Powiatowego w Białogardzie przy ul. Kościelne. Przysypał go gruz.

Niestety, pomimo podjętej reanimacji mężczyzny nie udało się uratować. Zmarł w wieku zaledwie 31 lat.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

– Drodzy, z przykrością i bólem informuję, że dziś w wyniku nieszczęśliwego wypadku zmarł mój mąż Marcin Król, miał 31 lat, był najwspanialszym mężem i ojcem dwójki małych dzieci. Jesteśmy zdruzgotani. O godzinie 18 w naszym domu w Laskowej odbędzie się różaniec w jego intencji. Jutro i w następne dni aż do pogrzebu różaniec w kaplicy cmentarnej w Laskowej o 18. O szczegółach dotyczących pogrzebu będę jeszcze informować. Proszę Was o modlitwę – napisała żona zmarłego w mediach społecznościowych.
 

Drodzy, z przykrością i bólem informuję, że dziś w wyniku nieszczęśliwego wypadku zmarł mój mąż Marcin Król, miał 31…

Opublikowany przez Magdalenę Król Piątek, 23 kwietnia 2021

😉

Opublikowany przez Marcina Król Środa, 24 marca 2021

 

Artykuły polecane przez Redakcję Lelum: 

Źródło: fakt.pl, limanowa.in

Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.