Cała Polska wstrzymała oddech i trzymała kciuki za parę himalaistów. To, co wydarzyło się w ten weekend, wstrząsnęło wszystkimi. Niestety nie wszyscy potrafią okazać odpowiedni szacunek dla pary, która utknęła wtedy na górze. 

Dwoje himalaistów, Polak – Tomasz Mackiewicz i Francuzka – Elisabeth Revol, utknęli na wysokości 7400m tuż pod szczytem mierzącego 8126 m n.p.m. Nanga Parbat. Niestety przez tragiczne warunki pogodowe ratownikom udało się sprowadzić tylko kobietę. Niestety Mackiewicz pozostał na górze. Te druzgoczące informacje docierały do nas przez cały weekend. Cała Polska trzymała kciuki za życie obojga z himalaistów. Jednak są osoby, które nie potrafią zachować się odpowiednio wobec takich przerażających informacji i kpią ze śmierci.

Znany YouTuber obraża Tomasza Mackiewicza

Piotr Kozerski, który przez długi czas współpracował z kanałem Pyta.pl, opublikował „zabawnego” mema w sprawie tragedii himalaistów. YouTuber zdjęcie Mackiewicza opisał hasłem „Mrożonka Himalajska” dodając do tego logo znanej firmy produkującej mrożone wyroby. Jakby tego było mało, swój wpis skomentował zdaniem „żeby nie było, niedobrze, że zdechł, ale na własne życzenie, więc można”. Skąd u wydawałoby się dorosłego i dojrzałego człowieka, pojawił się tak ogromny przejaw nietaktu? Tego nie potrafimy zrozumieć.

Internet nie pozostawia takich słów bez komentarza. Wściekli internauci, oburzeni słowami Kozy, zaatakowali go. Komentarz zamieściła również firma, której logo zamieścił w swoim memie YouTuber. Mamy nadzieje, że mocno pożałuje swoich słów. Przedstawicielka firmy skomentowała cały post.

Szanowni Państwo, w imieniu marki wyrażam swoje ubolewanie i absolutny sprzeciw wobec publikacji. Natychmiastowo rozpoczęliśmy działania mające na celu usunięcie mema, żądając zarówno od autora, jak i Facebooka usunięcia tego posta, który narusza przede wszystkim zasady moralne, ale także bezprawnie wykorzystuje znak towarowy marki – informuje rzecznika firmy, której logo zostało wykorzystane przez YouTubera.

Internauci oburzeni

Internauci również hejtowali zachowanie Piotra Kozerskiego. Oburzeni nie pozostawiają na YouTuberze suchej nitki.

fot. Facebook
fot. Facebook
fot. Facebook

Ten mem wywołał oburzenie

fot. Wykop.pl

źródło: natemat.pl

Piotr Kozerski na Instagramie

https://www.instagram.com/p/BcvISgXDnbS/?taken-by=kozapytapl

ładowanie...

Zobacz również