Connect with us

Showbiz

Znany YouTuber OBRAŻA Tomasza Mackiewicza. „Mrożonka Himalajska”

Opublikowane

-

WSTECZ1 z 5
Użyj ← → (przycisków), by przeglądać

Cała Polska wstrzymała oddech i trzymała kciuki za parę himalaistów. To, co wydarzyło się w ten weekend, wstrząsnęło wszystkimi. Niestety nie wszyscy potrafią okazać odpowiedni szacunek dla pary, która utknęła wtedy na górze. 

Dwoje himalaistów, Polak – Tomasz Mackiewicz i Francuzka – Elisabeth Revol, utknęli na wysokości 7400m tuż pod szczytem mierzącego 8126 m n.p.m. Nanga Parbat. Niestety przez tragiczne warunki pogodowe ratownikom udało się sprowadzić tylko kobietę. Niestety Mackiewicz pozostał na górze. Te druzgoczące informacje docierały do nas przez cały weekend. Cała Polska trzymała kciuki za życie obojga z himalaistów. Jednak są osoby, które nie potrafią zachować się odpowiednio wobec takich przerażających informacji i kpią ze śmierci.

Znany YouTuber obraża Tomasza Mackiewicza

Piotr Kozerski, który przez długi czas współpracował z kanałem Pyta.pl, opublikował „zabawnego” mema w sprawie tragedii himalaistów. YouTuber zdjęcie Mackiewicza opisał hasłem „Mrożonka Himalajska” dodając do tego logo znanej firmy produkującej mrożone wyroby. Jakby tego było mało, swój wpis skomentował zdaniem „żeby nie było, niedobrze, że zdechł, ale na własne życzenie, więc można”. Skąd u wydawałoby się dorosłego i dojrzałego człowieka, pojawił się tak ogromny przejaw nietaktu? Tego nie potrafimy zrozumieć.

Internet nie pozostawia takich słów bez komentarza. Wściekli internauci, oburzeni słowami Kozy, zaatakowali go. Komentarz zamieściła również firma, której logo zamieścił w swoim memie YouTuber. Mamy nadzieje, że mocno pożałuje swoich słów. Przedstawicielka firmy skomentowała cały post.

Szanowni Państwo, w imieniu marki wyrażam swoje ubolewanie i absolutny sprzeciw wobec publikacji. Natychmiastowo rozpoczęliśmy działania mające na celu usunięcie mema, żądając zarówno od autora, jak i Facebooka usunięcia tego posta, który narusza przede wszystkim zasady moralne, ale także bezprawnie wykorzystuje znak towarowy marki – informuje rzecznika firmy, której logo zostało wykorzystane przez YouTubera.

Internauci oburzeni

Internauci również hejtowali zachowanie Piotra Kozerskiego. Oburzeni nie pozostawiają na YouTuberze suchej nitki.

fot. Facebook

fot. Facebook

fot. Facebook

Ten mem wywołał oburzenie

fot. Wykop.pl

źródło: natemat.pl

Piotr Kozerski na Instagramie

https://www.instagram.com/p/BcvISgXDnbS/?taken-by=kozapytapl

WSTECZ1 z 5
Użyj ← → (przycisków), by przeglądać

komentarze

Reklama

Showbiz

Nie jest dobrze. Koszmarne wiadomości o „Boczku” z Kiepskich

Opublikowane

-

Boczek z Kiepskich choroba

Dariusz Gnatowski popularność zyskał dzięki roli Arnolda Boczka ze Świata według kiepskich. Niestety, popularny aktor, walczy z chorobą, która utrudnia mu codzienne życie. „Boczek” zmaga się bowiem z cukrzycą, która sprawia, że ciągle  traci na wadze i coraz bardziej mizernieje z każdym dniem. Dla fanów serialu mamy niestety złe wieści – z aktorem nie jest dobrze.  (więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie

Showbiz

SENSACJA: Esmeralda Godlewska jest w ciąży?!

Opublikowane

-

Esmeralda Godlewska ciąża

To informacja z ostatniej chwili! Jedna ze śpiewających sióstr, Esmeralda Godlewska, pochwaliła się na swoim Instagramie zaskakującym zdjęciem.  (więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie

Showbiz

70-letni polski miliarder UWIÓDŁ MŁODSZĄ o 45 lat kobietę!

Opublikowane

-

Jeden z najbogatszych ludzi w Polsce, Józef Wojciechowski szykuje się do ślubu z 45 lat młodszą kochanką. (więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie
Reklama

Grzejące tematy