Ci panowie byli bohaterami popularnego paradokumentu „Chłopaki do wzięcia”. Publiczność z przejęciem śledziła losy Gumisia, Mariusza, Łukasza czy Sławka. W pewnym momencie zniknęli z ekranu, a ich dalsze losy owiała tajemnica.

Program „Chłopaki do wzięcia” emitowany jest już od ponad dekady i w tym czasie zgromadził pokaźne grono fanów, którzy z zainteresowaniem śledzą losy samotnych kawalerów poszukujących miłości życia. 21. sezon rozpoczął ślub Jarusia i Gosi, a partnerki nadal poszukują m.in. Kuba, Tomasz czy Rafix.

W ciągu 10 lat emisji przez plan przewijało się wielu bohaterów. Ku rozczarowaniu fanów, kilku z nich zniknęło z anteny, zanim zdołaliśmy poznać finał ich historii. Twórcy jednak uspokajają — wielu z nich poznało miłość życia. Choć nie wszyscy.

Oni zniknęli z programu „Chłopaki do wzięcia”. Poznaliśmy ich losy

Widzowie zapewne pamiętają jednego z najpopularniejszych uczestników 10. sezonu, czyli Gumisia. Bohater ze smykałką do gotowania niemal z miejsca poznał, jak się wydawało, miłość swojego życia — Anię. Szybko doszło do poważnych deklaracji w obecności rodziny. Ostatecznie para wyjechała do Niemiec. Niestety ich związek prawdopodobnie nie przetrwał.

Inaczej stało się w przypadku Sławka. Choć był on „bohaterem pobocznym” „Chłopaków do wzięcia”, to właśnie dzięki programowi poznał swoją przyszłą żonę, Iwonę a ich występ w programie zakończył piękny ślub. Niestety, mniej szczęścia miał brat uczestnika, Łukasz. Mężczyźnie nie udało się znaleźć miłości życia. Według doniesień miał za to pod wpływem alkoholu napastować swoją babcię, choć przyznał, że całego zajścia nie pamięta. Kobieta wybaczyła wnukowi.

Niedługą przygodę z programem miał także czuły i wrażliwy Wojtek, który już raz został skrzywdzony przez kobietę. Na szczęście w programie bardzo szybko pojawiła się Ola — piękna dziewczyna, z którą uczestnik wreszcie mógł ułożyć sobie życie.

Widzowie bardzo mocno kibicowali także Mariuszowi, samotnemu ojcu ze wsi, który został wraz z synem porzucony przez żonę. Podbił serca nie tylko publiczności, ale także pewnej kobiety, która zgłosiła się do programu, a w której Mario do reszty się zakochał i zakończył swój udział w „Chłopaki do wzięcia”.

Czy jest uczestnik, za którym tęsknicie najbardziej?

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Janusz Chabior, Nosowska, Brodka i Zalewski w żałobie. „Chce mi się wyć. Kochałem go”
  2. Fani „Sanatorium miłości” są oburzeni jak nigdy. Nie mogą zrozumieć decyzji Telewizji Polskiej
  3. Syn Krzysztofa Krawczyka wystąpi w „Tańcu z gwiazdami”? Junior zapewnia, że ma smykałkę do tańca

Źródło: Party

Redaktorka Lelum.pl i absolwentka Kultury Japonii PJATK w Warszawie. Koneserka horrorów i filmów klasy B., a ponadto wielka miłośniczka zwierząt. Lubi być tam, gdzie coś się dzieje, choć niekoniecznie w centrum uwagi. Zaczytana w reportażach podróżniczych, zwłaszcza z dalekiej Azji, uwielbia dzielić się ciekawostkami ze świata. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl