Netflix ujawnił kilka ciekawych informacji dotyczących swojego serwisu. Dzięki nim dowiadujemy się jak dużo ludzi jest aktywnymi użytkownikami platformy i co najchętniej oglądaliśmy w mijającym roku. Mamy nadzieje, że zaskoczy was kilka premier, które zaplanowane są na 2018 rok. 

Netflix w swoich badaniach przeprowadzonych w drugiej połowie 2017 roku ujawnił, że liczba aktywnych użytkowników serwisu na świecie, to prawie 110 mln ludzi. To niemal 6 mln więcej niż w pierwszej połowie 2017. Przez 12 miesięcy użytkownicy na całym świecie poświęcili 140 mln godzin dziennie na oglądanie Netflixa, robi wrażenie prawda? To daje prawie miliard wyświetleń tygodniowo!

Badania dotyczące najpopularniejszych produkcji zostały przeprowadzone m.in. na grupie osób, które na serwisie spędzają ok. 2 godzin dziennie:

1. Riverdale

2. Strzelec

3. Greenleaf

4. American Vandal

5. Marvel: The Defenders

Stworzona została również lista pozycji w serwisie Natflix, która pokazuje nam przy których produkcjach najbardziej się do siebie zbliżyliśmy:

1. Trzynaście powodów

2. Seria niefortunnych zdarzeń

3. One Day at a Time

4. Stranger Things

5. Ania nie Anna

Zaskoczeniem może być lista, która powstała na podstawie tego co oglądaliśmy w tajemnicy przed naszymi partnerami:

1. Sense 8

2. Czarne lustro

3. Stranger Things

4. Trzynaście powodów

5. One Day at a Time

ZOBACZ TEŻ:  Najciekawsze teorie spiskowe w „Stranger Things”

Netflix szykuje dla nas w 2018 prawdziwą bombę jeżeli chodzi o premiery, zobaczcie kilka pozycji, które zrobiły na nas największe wrażenie:

1. Santa Clarita Diet – sezon 2

netflix.com/materiały prasowe

Joel (Timothy Olyphant) i Sheila (Drew Barrymore) są małżeństwem agentów nieruchomości, którzy wiodą średnio szczęśliwe życie wraz ze swoją córką Abby w Santa Clarita na przedmieściach Los Angeles. Pewnego dnia dramatyczna zmiana w życiu Sheili sprowadza ich życie na drogę śmierci i zniszczenia… ale nie wszystko, co złe, źle się kończy.

1
2
3
4
5
6
7
Poprzedni artykułTeż kochasz muffinki? Zobacz przepis na ich świąteczną wersję
Następny artykuł15 sobowtórów znanych osób. Czy dostrzegasz jakąś różnicę?
Redaktor naczelna Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i nowych mediów, magister kulturoznawstwa na Uniwersytecie SWPS. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: julia.saracen@iberion.pl