Blake Lively to jedna z najpiękniejszych kobiet w Hollywood. Głównie kojarzymy ją z serialu dla nastolatków i tego, że jest żoną boskiego Ryan Reynolds’a. Blake mocno walczy o swoją pozycję w Hollywood, ostatnio jednak oddała się macierzyństwu, we wrześniu 2016 urodziła swoją drugą córeczkę i przeszła niebywałą metamorfozę. Zobaczcie, jak teraz wygląda!

Blake Lively kojarzona jest głównie z serialem Plotkara i kultowej roli, zbuntowanej Sereny Van der Woodsen. Aktorka zagrała również tytułową rolę w filmie Wiek Adaline i główną rolę  w filmie 183 metry strachu. Udało jej się również dostać niewielką rolę u Woodiego Allena w filmie Śmietanka Towarzyska.

ZOBACZ TEŻ: Na Bałtyku powstaje wyspa TYLKO dla kobiet

Spektakularna metamorfoza

Aktorka jest mamą dwóch córek, ostatnie dziecko urodziła we wrześniu 2016 roku. Blake nie dała się poddać szaleństwu Hollywood w tempie chudnięcia po ciąży i dopiero teraz straciła wszystkie zbędne kilogramy. Na swoim profilu na Instagramie aktorka opublikowała zdjęcie z podpisem, z którego wynika, że schudła 27 kilogramów!

– Okazało się, że nie możesz stracić 27 kg, które przybrałaś podczas ciąży, przewijając Instragram i zastanawiając się, dlaczego nie wyglądasz jak modelki w bikini. 10 miesięcy przyrostu wagi, 14 miesięcy tracenia jej. Czuję się dumna!

https://www.instagram.com/p/BfGrZfxg5sW/?taken-by=blakelively

Figura godna pozazdroszczenia! 😉

ZOBACZ TEŻ: Honorata Skarbek pokazała się bez obróbki graficznej. Nadal zachwyca?

https://www.instagram.com/p/BYe5GhSgJsd/?taken-by=blakelively