Zofia Czerwińska nakryła swojego męża na zdradzie. Aktorka nie miała wiele szczęścia w miłości — gdy przyłapała ukochanego w łóżku z obcą kobietą, z rozpaczy pobiegła na dworzec, by skoczyć pod pociąg!

Kultowa aktorka znana nam z ponad 300 ról filmowych i serialowych marzyła o tym, by stworzyć własną rodzinę. Niestety, nie mogła pochwalić się szczęściem do mężczyzn — gdy Zofia Czerwińska odkryła, że jej pierwszy mąż sypia z inną kobietą, z rozpaczy chciała rzucić się pod pociąg. Jak skończyła się ta historia?

Zofia Czerwińska: mąż zdradzał ją z innymi kobietami

Znamy ją z Czterdziestolatka, Misia, Alternatywy 4, jednak najbardziej pamiętamy Czerwińską ze Świata według Kiepskich, gdzie przez 11 lat wcielała się w ekspedientkę Malinowską. Aktorka ma na swoim koncie aż 300 ról i mimo że przeważnie były to krótkie epizody, zapisała się na kartach historii jako jedna z popularniejszych polskich aktorek.

Niestety, jej życie prywatne nie było tak udane, jak zawodowe. Zofia Czerwińska nie miała szczęścia w miłości, a zdrada męża zabolała ją tak bardzo, że chciała popełnić samobójstwo.

Życie miłosne Zofii Czerwińskiej

Pierwszy raz wyszła za mąż w wieku 22 lat. Dopiero po latach wyznała, że Leszek zostawił dla niej żonę i małe dziecko. Zofia Czerwińska żałowała, że rozbiła jego małżeństwo — zwłaszcza że szybko okazało się, że mężczyzna nie był tego wart. W pierwszego wspólnego Sylwestra przyłapała męża z inną kobietą.

– Po roku Leszek postąpił ze mną w podobny sposób jak z pierwszą żoną. To był cios, którego nie zapomnę. Dopiero wtedy zdałam sobie sprawę, jak czuła się tamta kobieta. Nikomu nie życzę tego doświadczyć — cytuje gwiazdę Gala.

Zdrada męża zabolała ją tak bardzo, że postanowiła skoczyć pod pociąg. Nie przewidziała jednak, że poranny kurs nie odbywa się 1 stycznia. Gdy przyjechał kolejny pociąg, na peronie pojawiło się już trochę osób i zawstydzona Zofia Czerwińska zrezygnowała ze skakania pod koła. Tylko nieśmiałość sprawiła, że gwiazda nie popełniła samobójstwa z powodu zdrady. Wybrała dużo prostsze rozwiązanie — rozwiodła się z niewiernym mężem!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

zofia czerwińska: pogrzeb
screen youtube.com/KochamPolskę

Zofia Czerwińska zawsze marzyła o rodzinie.