Zofia Klepacka ma na swoim koncie liczne sukcesy sportowe, jednak w ostatnim czasie to nie jej medale wzbudzają poruszenie, a homofobiczne wypowiedzi. Niedawno sportsmenka na antenie Radia Maryja po raz kolejny w krytyczny sposób odniosła się do społeczności LGBT: To zmierza do tego, aby w przyszłości nie było żadnych zasad i wartości, abyśmy byli rozmyci, nie mieli tożsamości narodowej.

W ubiegłą niedzielę pod jednym w warszawskich lokali wyborczych doszło do spotkania, które wywołało olbrzymie poruszenie. Kinga Rusin wdała się w ostrą wymianę zdań z Zofią Klepacką. Medalistka zasłynęła ostatnio z kontrowersyjnych wypowiedzi — jedni ją poparli, inni zaś nie szczędzili wobec niej słów krytyki. Niedawno sportsmenka po raz kolejny wypowiedziała się publicznie w sprawie środowiska LGBT

Zofia Klepacka znowu o LGBT

Ostatnio głośniej jest o niej za sprawą homofobicznych wypowiedzi. Jakiś czas temu skrytykowała wprowadzoną przez prezydenta Rafała Trzaskowskiego kartę LGBT. Niedawno po raz kolejny odniosła się w niewybredny sposób na ten temat. 

– Chcą wprowadzać do szkół edukację seksualną według standardów Światowej Organizacji Zdrowia. Jestem osobą wierzącą i dla mnie jest to nie do pojęcia. Jako rodzic nie zgadzam się, by coś takiego weszło do szkół. Uważam, że każdy rodzic ma prawo do tego, aby edukować swoje dzieci w domu. Poza tym każde dziecko inaczej dojrzewa, to rodzic najlepiej zna swoją pociechę i wie, kiedy dziecko jest najbardziej przygotowane do tego, aby przekazywać mu taką wiedzę. – powiedziała Klepacka.

Reprezentantka Polski w windsurfingu już kilka miesięcy temu wygłaszała swoje kontrowersyjne poglądy za pośrednictwem mediów społecznościowych, czym wywołała olbrzymie poruszenie. Coraz częściej pojawia się także w prawicowych mediach. 

Kontrowersyjne poglądy Zofii Klepackiej

Kilka dni temu  gościła w programie Pytanie na Śniadanie, a niedawno dała wyraz swojej frustracji w rozgłośni Tadeusza Rydzyka:

– Postulaty karty LGBT uderzają właśnie w nasze dzieci. To zmierza do tego, aby w przyszłości nie było żadnych zasad i wartości, abyśmy byli rozmyci, nie mieli tożsamości narodowej – dodała Klepacka. 

Chociaż osiągnięcia sportowe Zofii Klepackiej wzbudzają podziw, jej poglądy dotyczące społeczności LGBT są szkodliwe społecznie, a szerzenie mowy nienawiści niezaprzeczalnie odbiega od zasad panujących na olimpiadach sportowych. Warto przypomnieć, że jedną z zasad Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego jest poszanowanie uniwersalnych fundamentalnych zasad etycznych stanowi podstawę olimpizmu

ZOBACZ ZDJĘCIA:

zofia klepacka
facebook.com/Zofia-Klepacka

Wiele osób zastana się, czy Zofia Klepacka powinna reprezentować nasz kraj. 

1
2
3
4
Poprzedni artykułAnna Karczmarczyk z mężem! Gwiazda w końcu pokazała tego przystojniaka!
Następny artykułBeata Tadla dawno nie była tak zażenowana. Skomentowała słowa wróżki, która wywróżyła jej rozstanie