Zofia Zborowska: partner aktorki znanej m.in. z Barw Szczęścia to znany siatkarz. Aktorka bardzo długo ukrywała swój nowy związek przed światem, jednak podczas Gali Mistrzów Sportu po raz pierwszy oficjalnie pojawiła się z nowym partnerem. Kim jest nowa miłość charyzmatycznej aktorki? 

Zofia Zborowska: partner gwiazdy to przystojny i utalentowany siatkarz. Podczas Gali Mistrzów Sportu wszystkie oczy były zwrócone na nich. Jeżeli jesteście ciekawi, kto skradł serce aktorce z burzą blond włosów, koniecznie przeczytajcie ten artykuł. Podpowiadamy: to naprawdę piękna para!

Zofia Zborowska: partner aktorki to słynny siatkarz

O ich związku mówiło się od dawna. Kilka miesięcy temu Pudelek donosił, że ktoś zobaczył piękną aktorkę i sportowca na weselu. Para miała nie odrywać od siebie wzroku – było widać, że są zakochani. Dwa miesiące temu, plotkarskie tabloidy rozpisywały się o tym, że oto znalazł się dowód na nowy związek Zborowskiej: paparazzi przyłapali ją na gorącym pocałunku z przystojnym siatkarzem. Od jakiegoś czasu można zaobserwować wspólne zdjęcia na instagramie Zofii Zborowskiej, które jednoznacznie mówią: Tak, jesteśmy razem! 

Z kim spotyka się Zosia Zborowska?

Zosia Zborowska, mimo wspólnych zdjęć na Instagramie, nigdy nie potwierdziła swojego związku ze sławnym siatkarzem. Aż do wieczornej Gali Mistrzów Sportu, kiedy to pokazała się w towarzystwie swojego ukochanego. Kim jest partner Zosi Zborowskiej? To Andrzej Wrona, przystojny i utalentowany siatkarz. Para razem pozowała na ściance, a później spędziła resztę wieczoru w swoim towarzystwie. 

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona spotykają się od kilku miesięcy i wyglądają na prawdziwie zakochanych. Życzymy powodzenia i wielu radosnych chwil pięknej parze!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

zofia zborowska partner
Fot.instagram.com @zborowskazofia

Zosia Zborowska często publikuje zdjęcia ze swoją suczką, Wiesią.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułZakochanie a zauroczenie. 15 oznak, że to coś poważnego!
Następny artykułNetflix: Nie otwieraj oczu to film, który zapoczątkował niebezpieczny trend. Platforma ostrzega widzów
Redaktor Prowadzący portalu Lelum.pl, absolwentka historii sztuki na KUL. Uwielbia eksperymenty kulinarne, filmy Antonioniego i zwiedzać końce internetów. Nienasycona ciekawość świata, ludzi i życia doprowadziła ją do Redakcji Lelum.pl.