Żona dopuściła się niewybaczalnej rzeczy. Dokonała okropnej zbrodni, której nie umiała wytłumaczyć śledczym. Posunęła się do nieludzkiego zachowania i na dodatek kazała na to patrzeć swojej dwuletniej córce. 

29 lipca na komisariat policji zadzwoniła żona rapera Aleksandra Juszczki. Zgłosiła, że mężczyzna nie żyje, ponieważ przedawkował narkotyki. Funkcjonariusze nie mogli uwierzyć, co kobieta zrobiła z ciałem męża.

Żona rapera uprała części ciała męża w pralce

Funkcjonariusze przyjechali na miejsce do jednego z bloków w Petersburgu. Tam, znajdowało się wybrakowane ciało ze strzykawką obok. Kobieta twierdziła, że jej mąż zmarł w wyniku przedawkowania narkotyków. Funkcjonariusze szybko zauważyli, że coś jest nie tak, po przeszukani wyszło na jaw, że pokrojone w części ciało znajduje się w lodówce.

Dodatkowo 36-latka postanowiła inne części ciała męża uprać w pralce. Wśród nich znajdowało się serce rapera. Znaleziono także dowody zbrodni zakrwawiony młotek, nóż, piłę do metalu, miskę i deskę do krojenia. Na wszystkie te poczynania matki patrzyła dwuletnia córka, bawiąca się w tym samym pokoju.

 1. Polskę obiegły tragiczne informacje. Nie żyje słynny dziennikarz
 2. Miała 15 lat, gdy usłyszała o niej cała Polska. Gwiazda „Cześć, Tereska” stoczyła się na samo dno
 3. Jacek Kurski ma powody do złości, Sekielski mocno o kulisach jego ślubu. „Ja mam żonę i nie zamierzam się rozwodzić”

Kobieta nie przyznała się do winy

Kobieta nie umiała wytłumaczyć policjantom, dlaczego poćwiartowała ciało, ani czemu zadzwoniła na policję trzy dni po śmierci męża. Stanowczo jednak nie przyznała się do zabójstwa i twierdzi, że jej mąż po prostu przesadził z narkotykami, które w czasie kwarantanny miał zażywać często.

Żona Juszczki została zatrzymana, ale jeszcze nie usłyszała zarzutów. Fani rapera nie mogą uwierzyć, że mężczyzna odszedł. Dodatkowo sytuacja z jego małżonką nadal nie jest wyjaśniona. Fani czekają na oficjalne oświadczenia i decyzję organów ścigania. Matka na pewno będzie sądzona za narażanie zdrowia psychicznego dziecka.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

żona
fot.facebook.com/Ginnyent page

Kobieta poćwiartowała męża i wsadziła ciało do lodówki.

żona
fot.facebook.com/Ginnyent page

Marinka Kukal zadzwoniła na policję po trzech dniach od śmierci męża. 

ZOBACZ TEŻ:

 1. Rodzinny grill omal nie skończył się niewyobrażalną tragedią. Kobieta przestrzega innych
 2. Zderzyły się samoloty, są ofiary, nie mieli szans. Tragiczna wiadomość ze świata z samego rana
 3. Zabrał psa na wspólne pływanie. Spacer na plażę zakończył się wyjątkowo nieszczęśliwie
 4. Świat poznał go dzięki”X-Factor”, okazał się seryjnym gwałcicielem. Sędzia: „najniebezpieczniejsza osoba, jaką znam”
 5. Wszyscy znają babcię Wolańską z „Kogla-mogla”. Mało kto wie, jak tragiczne były jej losy, cudem przeżyła
 6. Nie mieli żadnych szans, wśród wielu ofiar polityk. Polsat przekazał tragiczne wiadomości z zagranicy
 7. NBP potwierdziło informację, która zszokuje wielu Polaków. Będzie nowy pieniądz
 8. Uwielbiana przez Polaków aktorka ma poważne problemy ze zdrowiem. Z każdym dniem jest coraz gorzej, mimo tego nie poddaje się
 9. Pożar nie jest pierwszą tragedią w „Nasz nowy dom”. Uczestniczka Kasia zginęła w dramatycznym wypadku, miała jedynie 19 lat

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

 

Poprzedni artykułSpełniła się wizja Krzysztofa Jackowskiego? Jasnowidz potwierdził, dokładnie przewidział tragiczne zdarzenia
Następny artykułRząd przekazał ważne informacje. Chodzi o Polki i Polaków po 75. roku życia
Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl