Żona, która opłakiwała swojego zmarłego męża, nagle dowiedziała się o nim całej prawy. Kiedy ojciec ich dziecka zginął na misji w Afganistanie, mając zaledwie 26 lat, młoda matka nie mogła się otrząsnąć. Wszystko się zmieniło, gdy otworzyła jego prywatnego laptopa. Nie spodziewała się, co takiego znajdzie na pulpicie komputera.

Kiedy mąż wyjechał na misję do Afganistanu, ich córka miała zaledwie dziewięć miesięcy i choć utęskniona żona dniami wyczekiwała na jego powrót, tej rodzinie już nigdy nie było dane się spotkać. Nikt jednak nie spodziewał się, jakie będzie zakończenie tej historii.

Żona straciła męża na misji

Todd Weaver zginął w 2010 na misji w Afganistanie podczas eksplozji ładunku wybuchowego. Kiedy młoda żona i matka dowiedziała się o tragedii, nie wierzyła w to, co się stało. Po pogrzebie wszystko miało się zmienić.

Kiedy ciało bohatera zostało pochowane, żona otrzymała prywatne rzeczy zmarłego męża. Kiedy dwa dni później do nich zajrzała, nie miała pojęcia, że znajdzie coś takiego. Kiedy uruchomiła laptopa zamarła.

  1. Marzena Rogalska ma „nową twarz”? Fanka nie ma wątpliwości, gwiazda miała operację plastyczną?
  2. Widząc stan 5-latka lekarz nie mógł powstrzymać łez. Dziecko doświadczyło niewyobrażalnego cierpienia

Żona odkryła list męża

Jak się okazało, Todd był przygotowany na każdą ewentualność i dobrze wiedział, że może już nigdy nie zobaczyć dwóch najważniejszych kobiet w swoim życiu. Żołnierz zostawił dla żony i córki listy, zapisane na dysku laptopa. Kiedy Emma uruchomiła urządzenie, jej oczom ukazały się pliki, których treść doprowadziła ją do łez.

Jeśli to czytasz, to znaczy, że nie wróciłem już do domu i dlatego nie mam już możliwości przypomnieć Ci, jak bardzo Cię kocham – zaczął w poruszającym liście do żony, w którym ostatni raz wyznał jej miłość.

Mężczyzna nie zapomniał również o ostatnich słowach dla swojej córki.

Zostawienie Cię było najtrudniejszą rzeczą, jaką kiedykolwiek musiałem zrobić. Kochanie, jesteś dla mnie wyjątkowa, naprawdę jesteś darem od Boga. Najlepszym dniem w moim życiu, był dzień, w którym się urodziłaś wyznał w liście do małej dziewczynki.

Ten piękny gest zmienił wszystko. Dzięki wyjątkowej pamiątce ojciec i mąż na zawsze będzie przy swojej rodzinie.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

żona
Fot. Emma Louise Elizabeth Wright, Facebook

Od śmierci mężczyzny minęło już 10 lat.

żona

Fot. Emma Louise Elizabeth Wright, FacebookEmma dba o to, by jej córka nigdy nie zapomniała o swoim tacie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Właśnie zapadła nieodwracalna decyzja. Wszyscy wstrzymali oddech, zaskakujące ustalenia
  2. Michał Wiśniewski walczy z chorobą. Szczere, trudne wyznanie
  3. Hanna Lis przeżywa prawdziwy koszmar. Błaga o pomoc, sytuacja jest dramatyczna
  4. Sylwia Bomba przeszła zupełną zmianę wizerunku. Już nie wygląda jak dawniej, fani nie mogą uwierzyć
  5. Brzuch małej dziewczynki wciąż rósł. Kiedy lekarz zobaczył, co jest w środku, zaczął nagle panikować
  6. Klienci nie posiadają się z radości. Ważny komunikat Lidla, wystarczy spełnić 1 warunek aby skorzystać z ogromnych okazji

źródło: newser.com

Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.