Żona na własnej skórze doświadczyła zdrady niewiernego męża. To jednak nie wszystko. Kobieta nakryła ich w trakcie dość jednoznacznej sytuacji. Kiedy zobaczyła, kim jest kochanka męża dosłownie oniemiała. Jedyne, co mogła zrobić to wykonać natychmiastowy telefon do swojej siostry. 

Zdrada jest jednym z tych doświadczeń życiowych, którego nie powinniśmy życzyć nawet najgorszemu wrogowi. O tym, jak bardzo boli, przekonali się ci którzy na własnej skórze doświadczyli niewierności ukochanej osoby.Myśleliście kiedyś o tym, co zrobiłaby kobieta, która nakryła swojego męża na zdradzie? Udało nam sie dowiedzieć.

Żona przyłapała swojego męża na zdradzie. 

-Kochana Redakcjo. Nazywam sie Anna i od 5 lat jestem… to znaczy byłam szczęśliwą mężatką. Od jakiegoś czasu całe moje życie podporządkowałam nowej pracy. Rozkręciłam właśnie swój własny biznes i zależało mi na tym, aby tym razem wszystko było na tip-top. To był ogromny błąd- rozpoczęła swoje wyznanie kobieta.

Żona
Unsplash.com @mili_vigerova

Wspomnijmy jeszcze, że Anna jest jedną z tych pań, które swoją historią postanowiła podzielić się w liście do naszej redakcji. Kobieta obwinia się za to, co jej się przytrafiło. 

-W ostatnią sobotę wyjątkowo wyszłam z pracy przed godziną 19. W związku z tym, że bardzo długo nie wiedziałam się z moją starszą siostrą zaprosiłam ja na szybkiego drinka w centrum miasta. Wiecie jak to jest. Praca, dom, rodzina. Na wszystko brakuje czasu. A relacje, szczególnie takie jak nasza należy pielęgnować- dodała kobieta.

 Kobieta nie mogła uwierzyć, w to, co waśnie zobaczyła.

Napisała wiec krótką informująca wiadomość do swojego ukochanego i starała się maksymalnie wykorzystać czas ze swoją siostrą. W końcu tak długo sie nie widziały.

-Kiedy po około 3 godzinach w końcu sięgnęłam po telefon, bardzo się zdziwiłam. Nie miałam od niego żadnej odpowiedzi. Po chwili namysłu przypomniałam sobie, że Marek jest przecież taki roztrzepany i pewnie czymś się zajął- wspomina Anna.

Po powrocie do mieszkania zobaczyła coś, o czym chciałaby jak najszybciej zapomnieć.

-było już późno, a ja tkwiłam w przekonaniu, ze mój mąż już dawno śpi. Po cichutku weszłam do mieszkania i wtedy zobaczyłam to… Mój ukochany zabawiał się na kuchennym blacie z jakąś panienką. Kiedy owa blondyna spojrzała na mnie, zobaczyłam, że to moja matka…- dodaje.

Wtedy nasza bohaterka bez chwili wahania wyjęła telefon i zadzwoniła do swojej siostry.

ZOBACZ Zdjęcia:

Żona
Unsplash.com @neonbrand

Jej szczęśliwy związek w mgnieniu oka rozsypał się na milion kawałków. 

Żona
Unsplash.com @yoannboyer

Mężczyzna, któremu bezgranicznie ufał okazał się zwykłym zdrajcą. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Proszek Zygmunta Chajzera przez 2 dni dostępny w jednym z najpopularniejszych dyskontów
  2. Kobieta w sklepie zaczepiła matkę z małym dzieckiem. Wyszeptała do niego: „pożegnaj się z mamusią”
  3. Beata Kozidrak wyjawiła smutną tajemnicę. To bardzo przykre
  4. Anja Rubik w mocnych słowach o Jarosławie Kaczyńskim „Prezes uważa, że edukacja seksualna to demoralizacja dzieci”
  5. Przypadkiem zobaczyła monitoring z wesela. Jest zdruzgotana, goście nie wiedzieli, że wokół były ukryte kamery
  6. Ten test powie o Tobie więcej niż każdy psycholog. Wystarczy odpowiedzieć na kilka pozornie prostych pytań
  7. SCHOROWANA SPRZĄTACZKA Z OLSZTYNA WYGRAŁA 13 MILIONÓW! A TO WSZYSTKO DZIĘKI NIEPOZORNEMU DROBIAZGOWI 

 

Poprzedni artykułJego ojciec popełnił samobójstwo, a mama zmarła na raka rok później. Muzyk długo dochodził do siebie
Następny artykułNastolatek wykorzystywał psa, by żebrać. Wszystko na oczach przechodniów
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.