Żona została przyłapana na zdradzie w samochodzie. Rozwścieczony mężczyzna nie mógł uwierzyć, w to, co właśnie zobaczył. W przypływie nerwów i negatywnych emocji postanowił całe zajście nagrać telefonem komórkowym i wrzucić do sieci. Kobieta oczywiście wszystkiemu zaprzecza.

Zdrada ukochanej osoby jest jedną z tych rzeczy, która rozrywa serce na pół. Możecie wyobrazić sobie, co czuł mężczyzna, który przyłapał swoją ukochaną żonę na miłosnym uniesieniu? Pomimo bólu miał pełną świadomość, że nie może przejść obok tego zajścia obojętnie. Upokorzył ją na oczach miliona Internautów.

Żona od dłuższego czasu zdradzała swojego męża

Kiedy ten zobaczył ją w ramionach innego faceta na parkingu samochodowym, nie mógł postąpić inaczej, niż oczywiście sfilmować całe zajście. Nagranie w sieci cieszy się ogromną popularnością, pomimo tego, że wiele osób nie pochwala zachowania zdradzanego i rozżalonego mężczyzny.

Żona
Screen z filmiku thesun.co.uk

Żona zdradzała męża w ich wspólnym samochodzie. 

Z relacji mężczyzny wynika, że przed udokumentowaniem całego zajścia dostrzegł swoją żonę i kochanką wychodzących z tyłu samochodu. To właśnie wtedy podbiegł do niej, a ta wszystkiego się wyparła. Jak sama twierdzi, do niczego nie doszło, a jego zarzuty są zupełnie bezpodstawne. Aby udowodnić jej kłamstwo, sfilmował tylne siedzenia samochodu, które były złożone. Jego zdaniem świadczy to tylko i wyłącznie o tym, że jeszcze chwile wcześniej oddawali się tam wspólnym igraszkom.

W sieci zawrzało

O ile spora część Internautów zupełnie rozumie reakcję naszego bohatera, tak niektórzy nie pozostawili na nim suchej nitki.

-Nie chciałam tego mówić, ale myślę, że ich małżeństwo może być trochę dysfunkcyjne i nieco odbiegające od normy- napisała jedna z kobiet.

-Ona podnosi głos tylko i wyłącznie dlatego, że mówi prawdę. Niesłuszne oskarżenia i tyle– dodała kolejna.

Jedna z nich napisała nawet, że para od przeszło trzech tygodni nie jest razem, więc zachowanie mężczyzny nigdy nie powinno mieć miejsca.

-Nikt nie powie, że rozstali się trzy tygodnie, a on zmienił status na Facebooku?- stanęła w obronie żony Internautka.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Żona
Screen z filmiku thesun.co.uk

Nagranie przepełnione jest krzykiem i nienawiścią. 

Żona
Screen z filmiku thesun.co.uk

Żona wszystkiego się wyparła. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ogromne zmiany w umowach na zlecenie. Dostaniesz mniej pieniędzy
  2. Syn Magdy Gessler opublikował zdjęcie z tatą. „Jesteś odbiciem lustrzanym”
  3. Uratował psa przed zjedzeniem. Wdzięczny zwierzak nie chce przestać go przytulać
  4. Horoskop na listopad. Awans, miłość, a może kryzys w związku?
  5. Agnieszka Woźniak-Starak na grobie swojego męża, rozdzierające sceny. Potrzebny był helikopter, serce się łamie
  6. Tysiące Polaków używają popularnego szamponu. Nikt nie wie, że producent ukrywa straszną prawdę
Poprzedni artykułNie żyje legendarny polski muzyk. Odszedł po długiej i ciężkiej chorobie
Następny artykułNa czym polega makijaż permanentny? Wszystko, co musisz wiedzieć
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.