Żona aktora po jego śmierci zmagała się z oskarżeniami o przemoc domową. Zaprzeczała zarzutom, że znęcała się nad gwiazdorem, który cierpiał na raka trzustki. Byli razem prawie 50 lat, ale czy ostatni etap małżeństwa był koszmarem dla schorowanego aktora? Anonimowe źródło podało szokujące informacje.

Żona legendarnego aktora poznała swojego przyszłego męża w wieku 14 lat. Byli razem aż do śmierci gwiazdora. Okazuje się jednak, że ich związek nie był tak doskonały, jak wielu myślało, a za zamkniętymi drzwiami miały miejsce koszmarne wydarzenia.

Żona biła Patricka Swayze?

Patrick Swayze umarł po długiej walce z rakiem trzustki w 2009 roku. Ostatnie 34 lata swojego życia spędził u boku jednej kobiety: Lisy Niemi. Związali się ze sobą już jako nastolatkowie, a później w Hollywood uchodzili za jedno z najbardziej zgranych małżeństw. Okazuje się, że prawda mogła być inna.

Siedem lat po śmierci Patricka Swayze wyszły na jaw szokujące fakty. Informator portalu RadarOnline podał, że gwiazdor filmu Dirty Dancing musiał zmagać się z agresywną stroną żony, która stosowała wobec niego przemoc domową. Lisa Niemi miała również według źródła powstrzymywać aktora przed kontaktem z jego matką i innymi bliskimi.

żona
fot. Alan Light via Wikimedia

Patrick Swayze ofiarą przemocy domowej?

Przyjaciel pary, który poinformował prasę o przemocy w domu Patricka Swayze, twierdził również, że nawet w ostatnich tygodniach walki z rakiem gwiazdor Ducha był bity i często zaniedbywany przez jego żonę. 

– Przez raka schudł z 82 do 40 kilogramów — anonimowe źródło opowiedziało, twierdząc, że dzięki temu żona Patricka Swayze miała nad nim fizyczną przewagę. 

Lisa Niemni, żona aktora, postanowiła walczyć z sensacyjnymi oskarżeniami, a jej rzecznik w rozmowie z MailOnline powiedział:

To kategorycznie nieprawda.

Para nie miała żadnych dzieci.

żona
fot. Alan Light via Wikimedia Commons

Żona Patricka Swyze biła aktora, kiedy był chory na raka.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ogromne zmiany w umowach na zlecenie. Dostaniesz mniej pieniędzy
  2. Tomasz Kammel również odejdzie z „Pytania na śniadanie”? Media donoszą przykre informacje
  3. 70-letni aktor zostanie ojcem. 33 lata młodsza partnerka jest w ciąży
  4. Nie żyje ojciec aktora „M jak miłość”. Był znanym muzykiem
  5. Gwiazda TVN w ciąży! Pokazała duży brzuszek na premierze filmu Piotra Woźniaka-Staraka
  6. Agnieszka Woźniak-Starak na grobie swojego męża, rozdzierające sceny. Potrzebny był helikopter, serce się łamie
  7. Tysiące Polaków używają popularnego szamponu. Nikt nie wie, że producent ukrywa straszną prawdę
Poprzedni artykułZwiązek Barbary Kurdej-Szatan przechodzi kryzys? Najnowsze zdjęcia nie pozostawiają złudzeń
Następny artykułOjciec nie mógł znieść płaczu córeczki. Znalazł niezawodny sposób, który zmienił wszystko [WIDEO]
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Skończyła filologię niemiecką i amerykanistykę. Interesuje się życiem gwiazd i historią ruchów lewicowych na świecie. W wolnych chwilach ogląda polskie filmy z lat 60.