Żona 19-latka jest dla niego wszystkim. Młody mężczyzna kocha ją tak bardzo, że miłością chwali się w mediach społecznościowych. Nikt jednak nie może zrozumieć jego wyboru, a internauci krytykują go każdego dnia. Jak możesz całować kogoś takiego? – pytają na Instagramie.

Pewien 19-latek odkąd tylko zaczął dojrzewać, wiedział, że nie interesują go młodsze dziewczyny, czy nawet jego rówieśniczki. Podobały mu się tylko dużo starsze kobiety. Gdy poznał Almedę, zakochał się od pierwszego wejrzenia i oświadczył się jej zaledwie po dwóch tygodniach. Ich związek wzbudza jednak mnóstwo kontrowersji, a wszystko przez to, że żona ma… 72 lata.

Dużo starsza żona

Gary od samego początku wiedział, że chce poślubić Almedę. Ona czuła się wyjątkowo, nigdy wcześniej dużo młodsi mężczyźni nie patrzyli na nią z takim pożądaniem. Ich gorąca miłość trwa już od dwóch lat, dlatego chcą się nią dzielić z Internautami. Profil nietypowego małżeństwa śledzi kilkanaście tysięcy osób.

żona
instagram.com/garyandalmeda

Niestety, nie wszystkim podoba się małżeństwo z tak dużą różnicą wieku. Użytkownicy Instagrama często krytykują parę i wysyłają przykre wiadomości. Pod zdjęciami, na których Gary całuje Almedę, znajduje się mnóstwo komentarzy, których autorzy nie przebierają w słowach. Zwykle piszą o tym, że chce im się wymiotować na widok buziaków zakochanych. Oni jednak starają się tym nie przejmować i na przekór wszystkim publikują jeszcze więcej prywatnych fotografii.

Duża różnica wieku w związku – czy to może się udać?

Związek z dużą różnicą wieku może się udać tylko wtedy, gdy obie strony dobrze przemyślą to, na co się decydują. W innych przypadkach zwykle po pewnym czasie okazuje się, że partnerzy mają różne oczekiwania i zupełnie inne potrzeby, co powoduje poważne kryzysy.

żona
instagram.com/garyandalmeda

Większość osób uważa, że różnica nieprzekraczająca 10 lat nie stanowi dużej przeszkody. Kluczowe jest znajdowanie się na podobnym etapie życia. Wiążąc się ze starszym partnerem, warto się dowiedzieć, czy będzie zainteresowany naszymi rozrywkami, albo czy spieszy mu się do posiadania dzieci.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Miały dawać radość, a nie żyje przez nie już ponad 70 dzieci. Miliony sztuk wycofanych ze sprzedaży
  2. W wyniku choroby straciła pamięć. Zakochała się w tym samym mężczyźnie, co kilka lat temu
  3. Jak używać rozświetlacza w sztyfcie? Kilka wskazówek, które ułatwią ci życie
  4. Matka zakopała pieluchę na plaży. Teraz jest ścigana przez policję
  5. Namiętnie całował się z kobietą. Dzień później zrozpaczona rodzina patrzyła, jak umiera podczas obiadu
  6. Mąż zostawił żonę, bo strasznie przytyła po trzeciej ciąży. Po rozwodzie dała mu nauczkę, której nigdy nie zapomni
Poprzedni artykułSukienka na szelkach znów jest w modzie. Sprawdź, jak ją nosić, by wyglądać stylowo
Następny artykułKocia mama dopiero co urodziła. Wtedy zjawiły się 3 samotne kaczątka
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.