Żona będąca w trzecim trymestrze ciąży została sfotografowana przez swojego ukochanego męża. W związku z tym, że to ostatnia prosta przed pojawieniem się maleństwa na świecie, mężczyzna pragnął za pomocą kadrów uchwycić magiczne wspomnienia, które pozostaną z nimi na zawsze. Kiedy spojrzał na przestrzeń za nią, nie mógł uwierzyć własnym oczom.

Ciąża to cudowny czas w życiu kobiety, który nie bez przyczyny nazywany jest stanem błogosławionym. Pomimo tego, że przyszłymi mamami targają monsuny hormonów, a nadprogramowe kilogramy utrudniają wykonywanie najprostszych czynności, wkrótce na świecie pojawi się ich upragniony maluch, którego noszą pod sercem. To zupełnie zrozumiałe, że tak chętnie fotografują swoje ciążowe brzuszki.

Żona została sfotografowana przez ukochanego 

Zdjęcie, które wykonane zostało na plaży Atlantic Beach na Florydzie, cieszy się ogromną popularnością. W czasach, gdy zdjęcia robimy dosłownie w każdym możliwym momencie, naprawdę trudno o tak spektakularne wyniki. Dan mieszkający w Jacksonville w USA postanowił zrobić pamiątkowe zdjęcie swojej ukochanej żonie, która lada moment miała urodzić ich pierwsze, wyczekane dziecko.

Kiedy słońce zaczęło chylić się ku zachodowi, ciężarna ustawiła się bokiem, aby jeszcze bardziej wyeksponować swój okrągły i pękaty brzuszek. Na prośbę męża zabłysnęła też swoim hollywoodzkim uśmiechem. Warunki do wykonania idealnego kadru były naprawdę sprzyjające. Fale odbijające się o brzeg, romantyczny klimat i… nagłe pojawienie się niespodziewanego gościa, który zupełnie odmienił fotografię.

W przestrzeni za kobietą znajdował się ktoś jeszcze

Kiedy para spojrzała na zdjęcie, nie mogła uwierzyć własnym oczom. Moment, który udało się uwiecznić mężowi, był wprost niewiarygodny.

W momencie robienia zdjęcia w oddali wyskoczył delfin. Żona wiedziała, że w pobliżu bytują te wodne stworzenia, ale tego nigdy by się nie spodziewała.

-Wiele osób sugerowała, aby imię naszego syka zmienić na Dolph Finn (…) Delfin wyskoczył z wody dwa razy. Mnie najbardziej podobał się jednak pierwszy skok- mówił mężczyzna w rozmowie z Yahoo News.

Jakiś czas później na świecie pojawił się upragniony synek Courtland, o którym jeszcze przed narodzinami zrobiło się naprawdę głośno.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Żona
instagram.com @News4jax

Żona może być naprawdę dumna ze swojego ukochanego. 

Żona
unsplash.com @brucemars

Internauci nie mogli uwierzyć własnym oczom. 

Żona
unsplash.com @emerald_

Uchwycenie skoku delfina to nie lada wyczyn. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Lodówkę lub pralkę kup przed nowym rokiem. Potem ostro przepłacisz
  2. Natalia Kukulska w kultowej świątecznej piosence Coca-Cola „Coraz bliżej Święta”
  3. Mężczyzna wszedł do kuchni nad ranem i zastał tam teściową. Nie mógł wydusić słowa, zrobił tylko zdjęcie
  4. Pies miał zostać uśpiony tylko przez swój wygląd. Nikt nie chciał dać mu domu
  5. Koszmarne informacje o zdrowiu Margaret. Zawiesza karierę na długo
Poprzedni artykułTo dziecko nigdy nie spotka swojej mamy. Powód jest wstrząsający, nie potrzeba słów
Następny artykułJak poradzić sobie z suchą skórą? Najlepsze, sprawdzone sposoby
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.