Żona Ministra Zdrowia jakiś czas temu dokonała wspaniałej rzeczy, która odmieniła życie wielu osób. Mnóstwo Polaków do dziś jest jej wdzięcznych. Łukasz Szumowski może być niesłychanie dumny ze swojej ukochanej żony. 

Łukasz Szumowski, Minister Zdrowia i jego żona z wykształcenia są lekarzami. Celem ich działalności zawodowej jest pomaganie innym. Żona Szumowskiego, pani Anna wypełnia tę misję bez zarzutów. Liczne grono Polaków jest pełne wdzięczności dla jej osoby. 

Kim jest żona Ministra Zdrowia?

Żona Ministra Zdrowia jest z wykształcenia anestezjologiem. Pani Anna Szumowska na co dzień pracuje w warszawskim Centrum Zdrowia Dziecka. Tak jak i jej mąż jest związana ze służbą zdrowia. Małżeństwo poznało się już w czasach studenckich. Potem wzięli ślub i obecnie są szczęśliwymi rodzicami czwórki dzieci. 

Zaraz po studiach oboje wyjechali do Kalkuty, by tam w ramach wolontariatu pomagać potrzebującym. Pracowali charytatywnie w ośrodku należącym do Matki Teresy. Do sieci trafiło nawet zdjęcia młodego Łukasza Szumowskiego z Matką Teresą. 

  1. Nie żyje była żona Jacka Rozenka. Kobieta długo chorowała, lekarze nie potrafili jej pomóc
  2. Latami starali się o dziecko. Niewyobrażalne, co się stało w dniu porodu, cały szpital zalał się łzami
  3. Czy można iść na cmentarz? Policja tłumaczy, jak zachować się w czasie pandemii

Żona Ministra Zdrowia zrobiła niezwykłą rzecz

Od momentu kiedy żona Ministra Zdrowia wybrała ścieżkę swojej kariery, jej działania miały na celu pomoc innym. Oprócz działalności w ramach wolontariatu już podczas swojej zawodowej pracy szukała nowych rozwiązań, aby ułatwić funkcjonowanie swoim pacjentom. 

W maju, 2019 roku utworzyła poradnię leczenia bólu dla dzieci. Ten innowacyjny projekt, jest wyjątkowy pod wieloma względami. Tego typu jednostki są najczęściej przeznaczone dla osób dorosłych. 

Zadbanie o to, by chorego nie bolało, powinno być jednym z nadrzędnych celów. Oczywiście najważniejsze jest wyleczenie, ale równie istotne jest, by ten proces przebiegał bez bólu. Uważam, że najlepiej na tym polu radzą sobie onkolodzy dziecięcy – mówiła Anna Szumowska podczas wywiadu dla Gazety Lekarskiej. 

Dzięki Annie Szumowskiej wiele małych dzieci ominęło przykre uczucie bólu, co znacznie ułatwiło przebieg ich leczenia. Wiele rodzin, a szczególnie rodzice dzieci, czują ogromną wdzięczność, za podjętą inicjatywę przez panią Annę. 

Żona Ministra Zdrowia, na pewno jeszcze nie jednokrotnie zaskoczy nas swoją postawą i pomysłami, które ma do zaoferowania. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

żona
Screen z youtube.com/TVP Info

Żona Ministra Zdrowia na co dzień pracuje w warszawskim Centrum Zdrowia Dziecka. 

żona
Screen z youtube.com/TVP Info

Pani Anna Szumowska w 2019 dokonała spektakularnej rzeczy.  

 

Wielu Polaków jest jej wdzięcznych po dziś dzień. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Dziewięć razy siedział w więzieniu. Wyszedł. Przez okno włamał się do mieszkania na trzecim piętrze
  2. Wyszły na spacer do parku, dostały po 12 tys. zł kary. Lepiej zostać w domu
  3. 10 pomysłów na wykorzystanie czerstwego chleba. Nic się nie zmarnuje, a ty będziesz zachwycona
  4. Kot pierwszy raz w życiu zobaczył szczeniaki. Właściciele nagrali zaskoczonego mruczka
  5. Ratownik medyczny zaapelował do Polaków. Nagranie powinien zobaczyć każdy z nas
  6. Jak w minutę zrobić maseczkę bez szycia? Potrzeba jedynie trzech rzeczy, które każdy ma w domu

Źródło: natemat.pl

Poprzedni artykułWażne słowa Ministra Zdrowia. Już niedługo na Polaków może zostać nałożony nowy obowiązek
Następny artykułWłączyli kamerę w nocy. Zobaczyli, jak ich koty podbiegają do okna w kuchni i dzieje się niewyobrażalna rzecz
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.