Żona odkryła, że jej ukochany mąż od dłuższego czasu ją zdradza. Pomimo ran na sercu i ogromnego bólu wiedziała, że nie może przejść obok tego faktu obojętnie. Wysłała mężowi wiadomość, która spowodowała, że w mgnieniu oka pożałował swojej decyzji. Pomysłowość zdradzonych kobiet bywa naprawdę niedoceniana.

Zdrada jest jedną z tych rzeczy, która boli najbardziej. Zdradzeni partnerzy niekiedy przez długie lata nie mogą dojść do siebie, a zaufanie kolejnym osobom, które pojawiają się na ich drodze, wydaje się niemożliwe. Nasza dzisiejsza bohaterka wie, że zemsta ma słodki smak i postanowiła wykorzystać to w możliwie najlepszy sposób!

Żona odkryła, że jej mąż ma romans

 Kobieta swoją historią postanowiła podzielić się w sieci. Na reakcję Internautów nie trzeba było długo czegoś. To do czego zdolna jest zraniona kobieta… jest naprawdę niesamowite.

– Kochany mężu, zanim wrócisz ze swojego wyjazdu w interesach, muszę Ci o czymś powiedzieć. Wolę, żebyś dowiedział się o tym już teraz niż dopiero po powrocie. Miałam małą stłuczkę, gdy wjeżdżałam na nasz podjazd – rozpoczęła kobieta.

żona
unsplash.com @JESHOOTS-com

Żoną postanowiła ukarać męża za niewierność. 

Następnie dodaje, że na całe szczęście jej nic się nie stało, więc zupełnie nie musi się o nią martwić. Jak doszło do wypadku? Wracała z supermarketu i najzwyczajniej w świecie pomyliły jej się pedały. Zamiast wcisnąć hamulec, dodała gazu.

– Brama nieco się wygięła, ale na pewno dasz radę to naprawić. Mój samochód na całe szczęście jest raczej nieuszkodzony – zatrzymał się na Twoim aucie – pisze.

Czy zemsta zawsze ma słodki smak?

Patrząc na poczynania naszej bohaterki, nie sposób jest zaprzeczyć.

– Tak, wiem, że marzyłeś o nim przez kilka lat i odkładałeś na nie wszystkie nasze oszczędności, ale jestem pewna, że pozbierasz się po tej stracie- napisała zdradzona żona.

Na koniec dodaje, że jego wspaniałomyślność nie pozwoli mu przecież nie wybaczyć tej drobnej wpadki, a incydent w mgnieniu oka zostanie wymazany z pamięci.

PS. Dołączam zdjęcie. PS2. Twoja dziewczyna zadzwoniła dzisiaj, pytając o Ciebie-podsumowała wiadomość.

Mąż na pewno od razu pożałował swojej decyzji- zwłaszcza, że żona dołączyła do wiadomości poniższe zdjęcie.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

facebook.com

Kobieta dokładnie wiedziała, co najbardziej zaboli niewiernego faceta. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Do końca miesiąca dadzą ci 300 ZŁ! Uprawnionych są miliony Polaków
  2. Elżbieta Czyżewska była gwiazdą filmów Barei. Alkoholizm, rozwód, samotna śmierć w obcym kraju
  3. Przez chorobę 30-latka wygląda jak 70-letnia staruszka. Nikt nie wierzył, że kiedyś znajdzie miłość, właśnie wzięła ślub
  4. Córka Katarzyny Pakosińskiej przechodzi burzliwy czas. „Czy to moje dziecko?”
  5. Filip Chajzer wylądował w szpitalu! Niepokojący stan wywołuje wizje w mózgu gwiazdora
  6. Mama wróciła z kuchni, spojrzała na córki bliźniaczki i nagle pobladła. Odkryła swoją ogromną pomyłkę
Poprzedni artykułMartyna Gliwińska odpowiedziała: „Jarosław Bieniuk mówi nieprawdę”
Następny artykułDom Staraków w Zakopanem. Znany gwiazdor wyjawił, co działo się w ich góralskiej posiadłości
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.