Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Żona Władysława Kosiniaka-Kamysza. Kim jest piękność, która dogryzła Agacie Dudzie?
Aleksandra Kwaterkiewicz
Aleksandra Kwaterkiewicz 10.03.2020 18:23

Żona Władysława Kosiniaka-Kamysza. Kim jest piękność, która dogryzła Agacie Dudzie?

wiadomość
Pixabay/Firmbee

Żona Władysława Kosiniaka-Kamysza wystąpiła na oficjalnym wiecu swojego męża, podczas którego wypowiedziała się o swoim stosunku do wyglądu roli prezydentowej. Tym samym pozwoliła sobie na mały prztyczek w stronę aktualnej Pierwszej Damy Agaty Kornhauser-Dudy.

Żona Władysława Kosiniaka-Kamysza, kandydata na prezydenta RP jest bardzo aktywna w kampanii swojego męża. Towarzyszy mu podczas wielu spotkań i wieców wyborczych, na których również zabiera głos. Czym się zajmuje?

Władysław Kosiniak-Kamysz: żona

Żona Władysława Kosiniaka Kamysza to 31-letnia Paulina Kosiniak-Kamysz, która jest także mamą córki polityka Zosi. Paulina Kosiniak-Kamysz nie odstępuje swojego męża na krok, uczestniczy w jego kampanii i chętnie dzieli się w mediach opinią na temat ich życia prywatnego. Na ostatnim spotkaniu wyborczym swojego męża kobieta postanowiła zabrać głos.

Opowiedziała się za tym, że jeśli zostanie prezydentową, chce być u boku męża, a nie za nim. Chce być aktywna społecznie i nie dać się zamknąć pod kryształowym kloszem. Ta opinia została odebrana jako przytyk do obecnej Pierwszej Damy. Swoją wypowiedź jednak żona polityka uzupełniła, mówiąc, że ma szacunek do wyborów byłych i aktualnej prezydentowej, ale ona sama, wolałaby jednak wykorzystać swoją rolę zdecydowanie inaczej.

  1. Ciąża gwiazdy TVP. Piękna aktorka po raz pierwszy zostanie mamą, niedawno wzięła ślub
  2. Masz dziecko? Mało kto o tym wie, ale można dostać ogromne sumy, trzeba zrobić jedną rzecz
  3. Dzień Dobry TVN: Już wiadomo, kto zastąpi Agnieszkę Jastrzębską. To młoda dziennikarka

Kim jest żona Władysława Kosiniaka-Kamysza?

Żona Władysława Kosiniaka-Kamysza jest 31-letnią ortodontką i działaczką społeczną. Swoją specjalizację wykorzystuje nie tylko do pracy, ale także do niesienia pomocy innym. Udziela się w wielu fundacjach, znanej w Polsce Fundacji Wiewiórki Julii, oraz w fundacji Budzik Ewy Błaszczyk. Kobieta jeździła także m.in. do Armenii, by tam leczyć zgryzy ubogich dzieci.

Paulina Kosiniak-Kamysz pochodzi z Podolan. Jej ojcem jest aktywny od 20 lat polityk, wójt gminy Godów w Małopolsce. Paulina Kosiniak-Kamysz ze swoim mężem znała się długo, zanim się pobrali. Wspólnie wychowują córeczkę Zosię. Kobieta jest bardzo aktywna, biega w maratonach, ma licencję pilota, uwielbia żeglować na naszych polskich Mazurach. Żona kandydata na prezydenta oponuje za przywróceniem dofinansowań na metodę In vitro. Paulina Kosiniak-Kamysz wypowiada się także na temat związków partnerskich: chce rozwiązać sprawę dotyczącą dziedziczenia majątku i prawa do zaczerpnięcia informacji medycznej.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

żona

Paulina Kosiniak-Kamysz aktywnie uczestniczy w kampanii wyborczej swojego męża.

żona

Żona kandydata na Prezydenta RP uwielbia aktywnie spędzać czas.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Pieniądze z twojego portfela są warte więcej, niż myślisz. Za jeden banknot dostaniesz kilka tysięcy
  2. Włosy umyte płynem do higieny intymnej? Efekt jest naprawdę powalający
  3. Kobieta otworzyła list zaadresowany do męża. W środku było zdjęcie, dowiedziała się o jego zdradzie

Źródło: pudelek.pl