Żona polskiego piłkarza ma 40 lat i może pochwalić się ciałem bogini. W ostatnim czasie sporo schudła i zupełnie zmieniła swoje dotychczasowe życie. Motywuje wiele kobiet, które każdego dnia podziwiają ją za upór w dążeniu do celu. Jej spektakularna metamorfoza zachwyciła też wielu fanów sportowca. Jak wygląda jej dieta?

Żona znanego piłkarza Marka Saganowskiego schudła 20 kilogramów i wygląda zachwycająco! Kobieta nie ukrywa, że dziś czuje się lepiej niż wtedy, gdy była przed trzydziestką. Dzięki determinacji i wprowadzeniu zdrowych nawyków jej figura wciąż wygląda coraz lepiej.

Żona Marka Saganowskiego schudła 20 kilogramów

Kamila Saganowska jest mamą dwóch chłopców: Franciszka i Antoniego. Kobieta nie ukrywa, że kiedyś nie miała motywacji do ćwiczeń, a przez wiele lat zajmowała się prowadzeniem domu i nie myślała o zmianie stylu życia.

— Ja siedziałam w domu z dziećmi długo, bo 10 lat, ale to była moja decyzja, i to jest historia mojego życia. Musiałam dojrzeć do pewnych zmian w mojej głowie, by potem móc rozwinąć skrzydłaczytamy na Instagramie.

żona
instagram.com/kamilasaganowska

W końcu Kamila zdecydowała się zacząć aktywny tryb życia i zmieniła dietę. Efektami swojej metamorfozy dzieli się w mediach społecznościowych, gdzie inspiruje inne kobiety. Sport pokochała tak bardzo, że została trenerką personalną.

Kamila Saganowska: dieta

Osiągnięcie obecnej formy zajęło Kamili Saganowskiej pięć lat. Kobieta nie tylko schudła, ale ma też mnóstwo widocznych mięśni, co wymaga mnóstwa ciężkiej pracy. Utratę wagi zagwarantowała jej duża ilość ruchu, ale też odpowiednia dieta.

żona
instagram.com/kamilasaganowska

Kamila Saganowska kocha sushi i zupy, a na jej profilu możemy znaleźć między innymi przepis na pyszną, rozgrzewającą zupę cytrynową. W jej kuchni nie brakuje też świeżych warzyw, takich jak papryka, bataty czy dynie, które miksuje lub piecze. Żona piłkarza wie jednak, że nie warto odmawiać sobie małych przyjemności, dlatego od czasu do czasu pozwala sobie na przykład na lody.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Twoje zakupy z Biedronki przywiezie ci kurier. Nowa usługa podbija rynek
  2. Żona dostała od męża list z prośbą o rozwód. Zdradzał ją z jej siostrą, odpowiedziała
  3. Koty rasowe. Poznajcie najpopularniejsze rasy w Polsce
  4. Jak ubrać dziecko do chrztu zimą? Najmodniejsze i najpraktyczniejsze rozwiązania
  5. Zrobili Kożuchowskiej i Foremniak zdjęcia od dołu. Uznano, że starsza koleżanka zdeklasowała urodą
  6. 20 minut roboty i rodzina upojona błogością. Najlepszy na świecie przepis na naleśniki z tajemniczym trikiem
Poprzedni artykułZdjęcia z Google Maps. Program uchwycił tajemniczą postać
Następny artykułJak się ubierać w rozmiarze XL? Ponadczasowe rozwiązania, które ułatwią ci życie
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.