Żona po 7 latach małżeństwa dostała od swojego męża list, którego nigdy nie mogłaby się spodziewać. Ukochany oświadczył jej, że jest zakochany w jej siostrze i odchodzi. Kobieta zdecydowała się odpowiedzieć niewiernemu mężowi, gdy zaczął czytać list od niej, zamarł. Wyjawiła mu tajemnicę siostry, o której nie miał pojęcia. 

Niewiele osób zdaje sobie z tego sprawę, ale obecnie rozwodzi się co drugie małżeństwo. Niedopasowanie charakterów, szybkie tempo życia czy pracoholizm to tylko nieliczne przykłady, które w dużej mierze przyczyniają się do podjęcia takiej decyzji przez kochanków. Nie ulega wątpliwości, że mężczyzna, który zostawił na stole kuchennym list z prośbą o rozwód, dość szybko tego pożałował.

Żona dostała list od swojego męża

Kobieta, z którą pragnął spędzić resztę życia, dołożyła wszelkich starań, by to do niej należało ostatnie słowo. Jej odpowiedź wprawia w osłupienie. 

-Droga żono, piszę ten list, aby Ci oznajmić, że zostawiam Cię na zawsze. Byłem dla Ciebie dobrym mężem przez 7 lat, lecz nic mi z tego nie przyszło. A ostatnie 2 tygodnie były prawdziwym piekłem- rozpoczął mężczyzna. 

Żona dostała od swojego męża list.

Co takiego nie odpowiadało mężczyźnie? Napisał, że w zeszłym tygodniu obojętnie przeszła obok jego nowej fryzury i najnowszych bokserek, które specjalnie dla niej włożył. Ulubiony obiad, który dla niej ugotował, zjadła bez słowa. Następnie wypomniał jej, że od dłuższego czasu ze sobą nie sypiają, ani też nie robią nic, co mogłoby na nowo spoić ich małżeństwo. Wszystko wskazuje na to, że albo ma romans, albo zupełnie przestało jej zależeć.

-Cokolwiek to jest, ja odchodzę. P.S. Nie próbuj mnie szukać. Twoja siostra i ja przenosimy się do innego miasta. Miłego życia!– napisał mężczyzna w liście.

Jej odpowiedź była natychmiastowa

Żona na wstępie napisała, że dotychczas nic nie uradowało jej tak, jak wiadomość od niego.

To prawda, byliśmy małżeństwem przez 7 lat, ale czy byłeś dobrym mężem? Oglądałam tyle seriali, bo tylko one pomagają zagłuszyć Twoje ciągle jęczenie i użalanie się nad sobą– napisała kobieta.

Następnie dodaje, że zauważyła jego nową fryzurę, ale uważała, że wygląda w niej jak dziewczynka. Właśnie dlatego wolała jej nie komentować. A nowe bokserki? Nie sposób było nie zauważyć ceny 49,99 złotych. To nie mógł być przypadek, że jej siostra rano pożyczyła od niej równie 50 złotych

Mimo to i tak chciałam ratować nasze małżeństwo. Kiedy więc wygrałam w lotto 10 milionów, rzuciłam pracę i kupiłam nam 2 bilety na Jamajkę– dodała.

Na koniec dodała jeszcze, że jego list będzie najlepszym dowodem w sądzie, iż to on zażądał rozwodu. W związku z tym nie dostanie od jej nawet złotówki. To, co napisała na koniec, wprawia w osłupienie.

Nie wiem, czy Ci kiedykolwiek o tym wspominałam, ale moja siostra Karolina urodziła się jako mój brat Karol. Mam nadzieję, że nie będzie to dla Ciebie problemem– spuentowała kobieta.

Zobacz zdjęcia: 

Żona
pixabay.com @rawpixel

Mężczyzna zażądał rozwodu. 

Żona
unsplash.com @anniespratt

Żona napisała natychmiastową odpowiedź.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:


 

Poprzedni artykułOdnaleźli grób córki Ireny Santor? Prawie nikt nie miał pojęcia o przykrej prawdzie
Następny artykułSkrzynecka otrzymała e-mail. Po przeczytaniu całości osłupiała. Ujawniła jego treść
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.