Żona nie mogła uwierzyć w swoje znalezisko. Kiedy robiła w ich mieszkaniu porządek, odkryła coś, co zdecydowanie nie było przeznaczone dla jej oczu. Okazało się, że jej mąż jest zupełnie innym człowiekiem, niż przez całe życie myślała. Czy można poważnie traktować kogoś, kto urządził sobie jakiś dziwny spis wszystkich swoich partnerek?

Natalia poważnie zastanawia, czy nie powinna odejść od męża po tym, co ostatnio znalazła schowane w ich piwnicy. Nie sądzi, by mężczyzna ją zdradził, ale tak czy inaczej, to znalezisko nie może świadczyć o niczym dobrym. Mężczyzna nie rozumie, dlaczego żona jest na niego wściekła, po tym jak znalazła spis jego partnerek z krótkimi opisami każdej z nich. 

Żona odkryła jego sekret

Na zeszyt Natalia natknęła się przypadkiem, robiąc porządki w rzeczach córki. Od razu go rozpoznała, jako niedawno kupiony, zdziwiła się więc, kiedy natrafiła na niego w piwnicy. Przekonana jednak, że to ona sama przez przypadek go tam  zaniosła, nie zastanawiała się nad tym zbyt długo. 

Jednak jadąc windą z powrotem do mieszkania, kobieta zaczęła bezmyślnie przeglądać zeszyt. Wtedy natrafiła na coś, co przykuło jej uwagę. Była to lista imion a przy każdym z nich — krótki, dosyć niestosowny opis, jak na przykład:

— Monia — do tych rzeczy to ona się nie nadaje – albo – Patrycja – ona lubi ten sport.

Wszyscy tak robią?

Natalia natychmiast skonfrontowała mężczyznę, który najwyraźniej był bardzo zaskoczony, że jego żona ma problem, z tym że regularnie przepisuje listę swoich byłych partnerek wraz z ich „podsumowaniami”. Najwyraźniej jest przekonany, że to normalne zachowanie i że nie ma w tym niepokojącego. 

Kobieta jest wściekła, nie może uwierzyć, że mąż zachowuje się w taki sposób. Byłaby jeszcze w stanie wybaczyć, gdyby znalazła taki zeszyt w jakich starociach, ale ta lista została świeżo przepisana i skrzętnie ukryta. Natalia nie sądzi, że mężczyzna ją zdradza, ale dlaczego przywiązuje aż taką wagę to tych romansów z przeszłości?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

żona
canva.com

Natalia czuje się zdradzona, nawet jeśli mąż nic nie zrobił.

żona
facebook.com

Gdyby jeszcze to był stary zeszyt…

żona
facebook.com

Kto zapisuje takie rzeczy?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nowa metoda leczenia nowotworów dostępna już w Polsce. Pierwsi pacjenci rozpoczęli terapię
  2. Masz własne mieszkanie? Możesz stracić pieniądze, już wiadomo, że urzędnicy nie zdążą
  3. Policjanci znaleźli w jego domu dziwnie wyglądającą lalkę. Kiedy ją powąchali, zamarli
  4. Royal Baby w drodze. „Książę i Księżna z ogromną przyjemnością ogłaszają…”
  5. Dostała kopertę od nieznajomego w pociągu. Było na niej napisane „Otwórz za 10 sekund”
  6. Media dotarły do informacji o stanie zdrowia Kaczyńskiego. Konieczna jest kolejna operacja

źródła: popularne.pl

Poprzedni artykułPartner Anny Muchy ma już nową kobietę? Paparazzi przyłapali go z piękną brunetką
Następny artykułUbrania basic – 10 rzeczy, które każda kobieta powinna mieć w swojej szafie
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego