Żona pozwała byłego męża, znanego aktora, bo ten ma od dawna nie płacić alimentów na ich dwie córki. Kwota, którą jest winien, robi wrażenie. Znany gwiazdor zabrał głos w tej sprawie i stanowczo odpowiedział matce swoich dzieci.

Była żona aktora Charliego Sheena, Denise Richards, oskarża go o to, że nie płaci alimentów na ich dwie córki. Mężczyzna ma ukrywać dochody, a sprawa trafiła do sądu. Kwotą, którą znany gwiazdor miał zatrzymać dla siebie, jest ogromna, chodzi o niemal pół miliona dolarów.

Charlie Sheen: była żona oskarża aktora

Denise Richards, gwiazda Żon Beverly Hills i Mody na sukces oraz była żona Charliego Sheena, ma dość zachowania byłego męża i wniosła sprawę do sądu. Kobieta twierdzi, że aktor nie płaci alimentów na ich dwie córki, Lolę i Sam, a zaległości wynoszą już 450 tysięcy dolarów. Jak zareagował Charlie Sheen? Gwiazdor jest oburzony i podkreśla, że Denise kłamie.

-Denise i jej pozew są tylko fikcją. Zachowuje się jak tchórz, a prawda wyjdzie na jaw — mówił Charlie Sheen dla The Blast.

Aktor dodał, że jest w stanie udowodnić, że zarzuty Denise są niezgodne z prawdą, a jej celem jest zniszczenie jego wizerunku. Kobieta natomiast przekonuje, że ujawni w sądzie dokumenty, z których wynika, że gwiazdor ukrywa swoje dochody przed rodziną.

Kim jest Charlie Sheen?

Charlie Sheen jest amerykańskim aktorem i producentem filmowym. Największą sławę przyniosła mu główna rola w serialu Dwóch i pół, dzięki której pokochali go widzowie na całym świecie. Już w wieku ośmiu lat zadebiutował w filmie kryminalnym Badlands. Jego kariera nabrała tempa, gdy w wieku 19. lat zagrał w dramacie Czerwony świt u boku Patricka Swayze.

Aktor słynie ze słabości do kobiet i ma na koncie wiele związków i przelotnych romansów. Z kim był Charlie Sheen? Na początku lat 80. gwiazdor spotykał się z aktorką Robin Wright, jednak związek nie potrwał długo. Następnie Charlie związał się ze swoją licealną miłością, która w 1984 roku urodziła mu córkę Cassandrę. Rok później para nie była już razem, a aktor spędzał czas z modelkami, aktorkami i gwiazdami filmów dla dorosłych. 1995 roku wziął ślub z modelką Donną Peele. Denise Richards była jego drugą żoną. Ich małżeństwo przetrwało cztery lata, a jego owocem są dwie córki: 15-letnia Sam i 14-letnią Lolę Rose. Trzecią żoną Charliego Sheena była aktorka Brooke Mueller, z którą ma dwóch synów.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ŻONA
instagram.com/charliesheen

Charlie Sheen został oskarżony przez byłą żonę.

ŻONA
instagram.com/deniserichards

Kobieta twierdzi, że aktor nie płaci alimentów na rzecz swoich dorastających córek.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Będziesz złym mężem? Sąd odda Twoją pensję małżonce
  2. Meghan Markle przytyła 16 kg po ciąży. Pojawiły się głosy, ze księżna ma depresje poporodową
  3. Lekarz Britney Spears nie żyje. Za dwa tygodnie miał wydać ważne oświadczenie w jej sprawie
  4. Kim jest Klaudia z Top Model? Klaudia El Dursi ma ciekawą przeszłość
  5. Mama Julii Wieniawy w bikini wygląda bosko. Kim jest Marta Wieniawa-Narkiewicz?
  6. Michał Szpak i Roksana Węgiel razem? Piosenkarz jest zachwycony młodą wokalistką

Źródło: gwiazdy.wp.pl, theblast.com

Poprzedni artykułLekarz twierdził, że aborcja się udała. Mimo to, 10 godzin później urodziła
Następny artykułMężczyzna szykował się do snu. Nagle zobaczył coś przerażającego w łóżku
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.