Żona udała się do spowiedzi i zawstydzona wyznała księdzu, że zdradza swojego męża. Kobieta wiedziała, że jej słowa zbulwersują duchownego, ale nie miała pojęcia, że usłyszy coś niemożliwego. Reakcja kapłana spowoduje, że zdębiejecie. On sam nie mógł uwierzyć w to, co powiedział. Internauci nie mają litości.

Nie każda żona będzie chciała wyspowiadać się z tego, co zrobiła za plecami męża. Ta kobieta jednak postanowiła opowiedzieć o swoich grzechach i skruszona udała się do kościoła. Na miejscu wydarzyło się coś, czego z pewnością nigdy nie będzie mogła zapomnieć. Długo nie mogła dość do siebie.

Żona zdradziła męża

Kobieta musiała wyznać kapłanowi nie tylko, że zdradziła męża, ale też, że zrobiła to z… innym księdzem (należał do innej parafii, więc udało jej się nie wzbudzić podejrzeń). Niewierna żona miała nadzieję, że dostanie rozgrzeszenie i będzie mogła spokojnie wrócić do domu. To, co usłyszała, sprawiło, że nie była w stanie przestać myśleć o spowiedzi.

żona
fot. Grant Whitty, unsplash.com

Ksiądz był tak zaskoczony wyznaniem parafianki i tym, że spała z innym duchownym, że zareagował w nieprzemyślany sposób. Dwuznaczność jego słów zamurowała kobietę. Usłyszała, że nie musiała iść do innego księdza, bo przecież ma… własnego i własną parafię. 

Zdrada: spowiedź

Kobieta była w szoku, nie potrafiła wydusić z siebie ani słowa i przez długi czas zastanawiała się, co ksiądz mógł mieć na myśli. Nie mogła uwierzyć w to, że mógłby sugerować jej romans. Dopiero gdy przemyślała wszystko na chłodno zrozumiała, że najprawdopodobniej źle się wyraził i miał na myśli to, że powinna modlić się w swoim kościele.

żona
fot. Josh Applegate, unsplash.com

Sam kapłan był tak zbulwersowany, że… opisał wszystko na filmie i umieścił go w sieci. Nie podawał szczegółów, które mogłyby doprowadzić do ujawnienia tożsamości kobiety, ale dokładnie powtórzył swoją reakcję. Dopiero gdy w komentarzach pojawiło się mnóstwo negatywnych opinii, zrozumiał, jak dwuznacznie zabrzmiały jego słowa i że nigdy więcej nie powinien reagować w ten sposób.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Najdroższy kot na świecie. Cena tej rasy przyprawia o zawrót głowy
  2. Horoskop barw. Wiemy, jaki jest Twój kolor mocy
  3. Pierwszy taniec został przerwany. Powiedział pannie młodej, żeby się do niego nie zbliżała
  4. Jak się ubrać do pracy w urzędzie? Dress code w nowoczesnym wydaniu
  5. Zrobili Kożuchowskiej i Foremniak zdjęcia od dołu. Uznano, że starsza koleżanka zdeklasowała urodą
  6. 20 minut roboty i rodzina upojona błogością. Najlepszy na świecie przepis na naleśniki z tajemniczym trikiem
Poprzedni artykułJak zrobić sztuczne piegi za pomocą henny? To łatwiejsze niż ci się wydaje
Następny artykułWiktoria Gąsiewska pozuje w sukni ślubnej. Gwiazda jest zaręczona z Adamem Zdrójkowskim
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.