Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Żona Piotra Rubika jest zdruzgotana, przekazała smutną wiadomość. Chodzi o jej dzieci
Natalia Andrejuk
Natalia Andrejuk 11.11.2020 13:56

Żona Piotra Rubika jest zdruzgotana, przekazała smutną wiadomość. Chodzi o jej dzieci

Agata Rubik
fot. instagram.com/agata_rubik

Piotr Rubik i jego żona doczekali się dwóch wspaniałych córek: Heleny i Alicji. Niestety teraz kobieta zamartwia się o ich każdy kolejny dzień, jest zdruzgotana.

Żona Piotra Rubika jest załamana. Swoimi rozterkami postanowiła podzielić się z fanami za pośrednictwem Instagrama. Ukochana kompozytora i jej dzieci znalazły się w trudnej sytuacji. Kobieta chyba nigdy wcześniej nie spodziewała się, że spotka ją coś podobnego. Jestem wykończona.

Żona Piotra Rubika jest zdruzgotana

Agata Rubik spełnia się jako żona, matka oraz influencerka na Instagramie. Kobieta lubi często dzielić się chwilami z własnego życia. Mówi, że jest to jej „własna przestrzeń”, w której pokazuje w danej chwili to, „na co ma ochotę”.

Jednak w życiu nie zawsze jest kolorowo i pięknie. Doskonale przekonała się o tym Agata Rubik i to na własnej skórze. Swoimi rozterkami i trudną sytuacją podzieliła się z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Na ciągu relacji opowiada o tym, że jest załamana zdalnym nauczaniem. Podkreśla, że „nastąpiła totalna dezorganizacja jej życia” i nie jest w stanie wykonać żadnej z zaplanowanych rzeczy.

— Powiem Wam, że jestem wykończona. Ala właśnie skończyła szkołę, Helenka ma jeszcze 10 minut. Nastąpiła totalna dezorganizacja mojego życia. Jak to tak ma wyglądać, to ja nie chcę! — powiedziała.

  1. Sprzed chwili: Minister Zdrowia alarmuje Polki i Polaków. Pilnie prosi o jedną rzecz „Chciałem zaapelować, w związku ze Świętem Niepodległości”
  2. Kościół solidaryzuje się z kard. Dziwiszem i dziękuje za służbę przy boku papieża. Porażający komunikat episkopatu
  3. Lewandowscy nie mieli innego wyjścia, musieli się rozstać. Wszystko przez obowiązki, krótka rozłąka była konieczna

Agata Rubik: zdalne nauczanie

Później wzięła sprawę nieco bardziej na serio. Wyraziła swoje uznanie dla wszystkich kobiet, które mają jedno lub więcej dzieci na nauczaniu zdalnym, a do tego same pracują w domowym biurze.

— A tak zupełnie na serio. Ja to ja. Podziwiam Was kobiety, które macie jedno lub więcej dzieci na nauczaniu online i same do tego zdalnie pracujecie. Nie zrobiłam nic z tego, co sobie zaplanowałam — dodawała dalej.

Niestety nie ona jedna narzeka na obecne rozwiązania dotyczące nauczania w szkole. Zdania w tej kwestii są mocno podzielone i trzeba przyznać, że sam temat jest bardzo trudny. Należy zrozumieć obie strony.

Z pewnością niełatwo jest zostać z 7-, 8-, czy nawet 9-latkiem samej w domu, pilnować czy na pewno wszystkiego uważnie słucha, a nie np. ogląda filmiki czy gra na komórce. Jednocześnie czekają na nas obowiązki domowe lub właśnie szef wzywa nas na telekonferencję.

W międzyczasie może uda się zrobić obiad? Wyprowadzić psa? Z pewnością żona Piotra Rubika nie jest odosobniona z tym problemem. Aktualnie musi się z nim mierzyć tysiące Polek w kraju. Jeszcze gorzej mają te, które mają np. jedno dziecko w przedszkolu, a drugie już w szkole.

Jedno trzeba rano zawieść do placówki, a co z drugim w tym czasie? Zostanie samo w domu? To może być tylko chwila, a może być i godzina. Lepiej sobie nie wyobrażać, co może się stać pod naszą nieobecność.

Macie podobnie co znana żona kompozytora? Współczujecie jej?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

żona

Agacie Rubik ciężko jest pogodzić zdalne nauczanie dzieci z innymi obowiązkami. Jest załamana.

żona

Pomimo tego codziennie dzielnie stawiają czoła wszystkim wyzwaniom zdalnego nauczania.

żona

Na Instagramie widać, że żona Rubika oraz ich córka starają się, jak mogą.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jak przetrwać w związku na kwarantannie? Według psycholog złoty środek jest prostszy niż myślisz
  2. Kolejne ograniczenie w Polsce, jest decyzja. Pilny apel do podróżnych
  3. Dramatyczne słowa Edyty Górniak podczas transmisji na żywo. Co się dzieje? „Jeśli jutro zniknę, to znaczy, że dziś”
  4. Liderki Strajku Kobiet podjęły decyzję. Niedziela będzie kluczowa, cała Polska wstrzymała oddech
  5. Ola i Rafał z ”Love Island” rozstali się? Niestety, fani są niemal pewni, wiele wskazuje że ich relacje nie sa dobre
  6. Od stycznia nowa opłata dla 38 milionów Polaków. Nadchodzi fala niezadowolenia
  7. Błagali Dorotę, żeby ujawniła jak zrobić w 3 minuty witaminową surówkę z ogórków kiszonych z tajemnym dodatkiem. Ugięła się i zdradziła recepturę

Źródła: pudelek.pl, instagram.com