Żona znanego i uwielbianego aktora po raz drugi poroniła. Kobieta długo marzyła o powiększeniu rodziny, w ubiegłym miesiącu poinformowała, że udało jej się zajść w ciążę. Bardzo przeżywa stratę i podzieliła się druzgocącym wpisem na Instagramie. Fani i rodzina wspierają ją z całych sił, mają nadzieję, że niebawem dojdzie do siebie.

Jeszcze niedawno żona znanego na całym świecie aktora z uśmiechem publikowała zdjęcia ukazujące rosnący brzuszek. Nie ukrywała, że poprzednią ciążę straciła, ale chciała podjąć kolejną próbę. Niestety, kobieta poroniła w czwartym miesiącu, o czym poinformowała w mediach społecznościowych. 

Żona Aleca Baldwina poroniła

Hilaria Baldwin urodziła czwórkę zdrowych dzieci, ale nie ukrywała, że jej marzeniem jest jeszcze większa rodzina. Zajście w ciążę było dla niej niezwykle ważne, niestety w kwietniu poroniła po raz pierwszy. Kilka dni przed stratą poinformowała, że embrion nie rozwija się tak, jak powinien, a serce bije zbyt słabo.

żona
instagram.com/hilariabaldwin/

W październiku szczęśliwa 35-latka wyznała, że udało jej się zajść w ciążę. Niestety, fani właśnie dowiedzieli się, że kobieta po raz drugi poroniła. Na Instagramie pojawił się wpis, w którym wyznała, że dowiedziała się o wszystkim podczas badania USG i wciąż jest w szoku. Musiała też powiedzieć dzieciom, że nie zobaczą siostry, na którą czekały.

Kim jest Hilaria Baldwin?

Hilaria Baldwin jest aktorką znaną z produkcji takich jak Blind, Extra czy Nightcap. Kobieta jest także instruktorką jogi, dzięki czemu poznała swojego obecnego męża. Alec miał z nią kilka lekcji, podczas których zakochał się bez pamięci. Zaręczyli się w 2011 roku, a ślub wzięli rok później. 35-latka jest drugą żoną aktora znanego między innymi z Rockefeller Plaza 30. 

żona
instagram.com/hilariabaldwin/

Hilaria Baldwin jest współprowadzącą podcastu Mom Brain, w którym rozmawia z gośćmi o macierzyństwie. Kobieta uwielbia spędzać czas z dziećmi, co doskonale widać na jej Instagramie. Fani mają nadzieję, że wkrótce będzie mogła powitać kolejnego członka rodziny.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wywróciła się na śliskim chodniku. Łódzki sąd przyznał rekordowe odszkodowanie
  2. Waldemar Goszcz zginął tragicznie 16 lat temu. Osierocił 6-letnią córkę, dziś to piękna kobieta
  3. Rodzina Anny Przybylskiej wspiera byłą partnerkę Jarosława Bieniuka. „Wierzymy, że przyszli rodzice osiągną kompromis”
  4. Wpadka w „Dzień Dobry TVN”. Marcin Tyszka zapomniał imienia córki Joanny Krupy, Małgorzata Ohme tylko pogorszyła sytuację
  5. Zrobili Kożuchowskiej i Foremniak zdjęcia od dołu. Uznano, że starsza koleżanka zdeklasowała urodą
  6. 20 minut roboty i rodzina upojona błogością. Najlepszy na świecie przepis na naleśniki z tajemniczym trikiem
Poprzedni artykułJak powiedzieć kocham? 10 sposobów na wyznanie miłości
Następny artykułNajpiękniejsza babcia na świecie. Ma 63-lata, a jej figura jest nieziemska
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.