Żona dowiedziała się, że będzie musiała zapłacić prawie 30 tysięcy swojemu byłemu mężowi. Kobieta nie mogła uwierzyć w to, jak niesprawiedliwie potraktował ją sąd. Postanowiła wziąć więc sprawy w swoje ręce i zemścić się na mężczyźnie z pomocą własnej pomysłowości. Sposób, w jaki rozwiązała tę sytuację natychmiast zyskać wiele fanek. 

Brandi, kiedy dowiedziała się, że mąż zdradził ją z przyjaciółką rodziny, miała złamane serce. Od razu wiedziała, że nie będzie w stanie zostać z nim ani przez chwilę dłużej. Kiedy jednak postanowiła się z nim rozwieść, okazało się, że nie dla wszystkich jest oczywiste, po czyjej stronie leży wina. Sąd zasądził, że była żona zdradzającego powinna jemu zapłacić za rozwód. 

Jak żona zemściła się na zdradzającym mężu?

Żona na zdradzającym mężu zemściła się w sposób, który zachwycił wiele kobiet na całym świecie. Wykazała się też przy tym ogromną kreatywnością — musiała jednocześnie okazać swoje niezadowolenie i dostosować się do wyroku sądu.

Brandi na początku nie sądziła, że jest to w ogóle możliwe. Jedyne co czuła, to smutek i frustracje spowodowane tym, że została w taki sposób potraktowana najpierw przez niewiernego męża, a potem przez sąd, który nakazał jej zapłatę na rzecz mężczyzny 7 500 dolarów. Szybko jednak wymyśliła, jak się na nim zemścić.

Nie spodziewał się takiej reakcji

Kiedy była żona mężczyzny poszła do banku, miała już uformowany plan. Kiedy podzieliła się nim z pracownicami, kobiety były zachwycone i nie robiły żadnych problemów, współpracując z nią przy jego realizacji. Kobieta postanowiła, że owszem, postąpi tak, jak nakazał jej sąd. Natomiast sposób, w jaki postanowiła to zrobić… był bardzo nietypowy. 

Kobieta zapłaciła swojemu mężowi owszem, 7,5 tysiąca dolarów, czyli prawie 30 tysięcy złotych, ale… w monetach. Bilon, wypłacony w taki sposób dzięki uprzejmości wyrozumiałych pracownic banku, ważył 160 kilogramów. Były mąż kobiety na pewno nie był zadowolony, kiedy go otrzymał. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

żona
facebook.com/brandi.lee.50767

Zemsta na zdradzającym mężu była słodka.

żona
facebook.com/brandi.lee.50767

Kobieta naprawdę mu się odpłaciła.

żona
facebook.com/brandi.lee.50767

Raczej nie zrobił z tymi pieniędzmi nic konstruktywnego.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nie żyje uwielbiana polska dziennikarka. Przegrała walkę z nowotworem
  2. Nowe informacje ws. Tomasza Lisa. „Jego stan jest ciężki”
  3. Policjanci znaleźli w jego domu dziwnie wyglądającą lalkę. Kiedy ją powąchali, zamarli
  4. Royal Baby w drodze. „Książę i Księżna z ogromną przyjemnością ogłaszają…”
  5. Dostała kopertę od nieznajomego w pociągu. Było na niej napisane „Otwórz za 10 sekund”
  6. Fatalne doniesienia ws. małżeństwa Małgorzaty Kożuchowskiej. Po latach choroby spadł na nią kolejny okrutny cios

źródła: dailymail.co.uk

Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego