Żona Kamila Stocha podczas Gali Mistrzów Sportu była prawdziwą gwiazdą. Wszystko za sprawą jej baśniowej kreacji, która do złudzenia przypominała Elsę z Krainy Lodu. Ewa Bilan-Stoch została za swój ubiór ostro skrytykowana i według niektórych zaliczyła modową wpadkę, ale odpowiedziała na zarzuty z klasą i zdradziła, że jej biznes tylko na tym zyskał, a sprzedaż „idzie jak nigdy wcześniej”.

Stylizacja żony skoczka nie wszystkim przypadła do gustu. W ostrych słowach skrytykowała ją ekspertka modowa Karolina Domaradzka.

W tym przypadku nie ma czego komentować, ponieważ stylizacja Ewy Bilan-Stoch nie jest zagadnieniem dla krytyka mody, a raczej dla terapeuty — napisała na swoim InstaStory Karolina.

Żona Kamila Stocha i jej stylizacja na gali. Może na tym nieźle zarobić

Ewa Bilan-Stoch odniosła się do nieprzychylnych słów i trzeba przyznać, że zrobiła to z prawdziwą klasą. Skomentowała również jak cała sytuacja wpłynęła na jej… biznes.

Zarówno jej baśniowa stylizacja, jak i słowa krytyczki odbiły się szerokim echem wśród tabloidów. Portal Plotek postanowił zapytać żonę Kamila Stocha o całą tę sytuację. Okazało się, że ukochana polskiego orła może na niej jeszcze zarobić.

Bardzo się cieszę, że w dość nudnym pod względem liczby uroczystości, pandemicznym czasie, mogłam rozbawić grono osób i robiąc tak niewiele, poruszyć internet. Mam nadzieję, że nikomu nie sprawiłam przykrości, zakładając to, w czym świetnie się czułam. Tymczasem „korony”, które tworzę, sprzedają się jak nigdy wcześniej — powiedziała.

Żona skoczka została zapytana również o to, w jaki sposób ustosunkuje się do słów Karoliny Domaradzkiej.

Sprawdzając pocztę, nie widzę wiadomości od Pani Karoliny, nie wiem do czego się odnieść — powiedziała Ewa Bilan-Stoch w rozmowie z Plotkiem.

Krytyka stylizacji Ewy Bilan-Stoch

Jednak nie wszystkim obserwatorom ekspertki od mody spodobała się ostra krytyka Karoliny Domaradzkiej. Jedna z internautek zwróciła jej uwagę, że chyba ta przekroczyła pewną granicę.

Karola, bardzo Cię lubię i cenię, jednak komentarze, nawet te krytyczne czasem powinny mieć swoje granice. Sugerowanie pójścia do terapeuty jest mimo wszystko już o krok za daleko — można było przeczytać w udostępnionej relacji.

Dodała, że żonę Kamila Stocha najpewniej ktoś wcześniej wystylizował, „a że wygląda raczej na prostą i dobroduszną, to z tym nie dyskutowała”.

Tymczasem Ewa Bilan-Stoch w jednym z wywiadów dla Przeglądu Sportowego sama zdradziła, dlaczego wybrała taką stylizację na tę okazję. Więcej na ten temat pisaliśmy >tutaj<. Prawdziwy powód może być dla niektórych naprawę wzruszający.

Cała transmisja z gali jest dostępna na kanale Przegląd Sportowy na YouTube. Jeśli nie miałyście okazji jej obejrzeć, koniecznie nadróbcie! Stylizacje niektórych gwiazd sportu powalają na kolana.

Zobacz zdjęcia:

żona
fot. fragment 86. Gali Mistrzów Sportu, youtube.com/Przeglad Sportowy

Ewa Bilan-Stoch wyglądała jak z bajki, jednak według niektórych zaliczyła modową wpadkę.

żona
fot. fragment 86. Gali Mistrzów Sportu, youtube.com/Przeglad Sportowy

Żona skoczka w wywiadzie dla Plotka zdradziła, że dzięki całej tej sytuacji jej biznes tylko na tym zyskał, a korony sprzedają się tylko lepiej.

żona
fot. fragment 86. Gali Mistrzów Sportu, youtube.com/Przeglad Sportowy

Podobała wam się jej sukienka i diadem?

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Plotek, Instagram

 

Poprzedni artykułRodzice powinni to wiedzieć. Zmiana okresu rozliczeniowego 500 plus, wszystko zacznie się w lutym
Następny artykułKontrowersje wokół powrotu dzieci do szkół. Doradca premiera dosadnie odpowiada
Redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Do tej pory dziennikarsko spełniała się w redakcjach studenckich i szkolnych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl