Żona zaatakowała męża. Kobieta z nożem w dłoni, na oczach własnej córki, rzuciła się na mężczyznę. Czy odpowie za dokonaną zbrodnię? Co tak naprawdę wydarzyło się za zamkniętymi drzwiami mieszkania?
 
Do rodzinnego dramatu doszło w jednym z bloków w Ostrowie Wielkopolskim. Kiedy policja przybyła na miejsce, odkryła zaskakujące fakty. Żona, która zaatakowała nożem własnego męża, dokonała zbrodni kiedy w domu była jej 18-letnia córka. 

Żona zaatakowała nożem męża

Żona zaatakowała nożem męża w nocy z 9 na 10 lutego. Zbrodnia wyszła na jaw w poniedziałkowy poranek. Właśnie wtedy policja odkryła w jednym z mieszkań w centrum Ostrowa Wielkopolskiego zwłoki 46-letniego mężczyzny. 

Gdy 18-letnia córka małżeństwa przebudziła się ze snu i odkryła, co właśnie wydarzyło się w jej rodzinnym domu, zadzwoniła do swojej ciotki a ta wezwała odpowiednie służby. Kiedy o 5 nad ranem funkcjonariusze znaleźli się w mieszkaniu na ul. Piastowskiej, ich oczom ukazało się leżące na podłodze zakrwawione ciało mężczyzny, nóż, umyta podłoga oraz wstawiona pralka. Jak doszło do tej tragedii? Co kierowała kobietą?

  1. Dziewczyna zrobiła zdjęcie dla chłopaka. Spojrzała na ekran i zauważyła, że ktoś za nią stoi
  2. Kim jest najpiękniejsza polska gangsterka, Magdalena Kralka? Poszukuje jej policja i Interpol

Kobiecie postawiono zarzuty

Kobiecie postawiono zarzuty zabójstwa i grozi jej co najmniej 25 lat więzienia. Jak się okazuje, żona zadała swojemu mężowi 21 ciosów nożem. Mężczyzna zaatakowany ostrzem o długości 10 centymetrów i szerokości niemalże 2 cm nie przeżył. Liczne rany kute spowodowały śmierć. 

Jak doszło do zdarzenia? 45-latka utrzymuje, że nie pamięta co dokładnie stało się w mieszkaniu. Kiedy jednak policja przybyła na miejsce zbrodni, żona, która zabiła swojego męża starała się zatrzeć ślady. Stąd na świeżo umytej podłodze nie znaleziono krwi, a brudne ubrania zostały wstawione do pralki. 

Dlaczego zona posunęła się do takiego czynu? Jak dowiadujemy się z portalu Ostrów.NaszeMiasto sąsiedzi zdradzają, że najprawdopodobniej mężczyzna znęcał się nad kobietą, a latem z mieszkania dobiegały wyzwiska. Czy jednak morderstwo były jedynym wyjściem z sytuacji? Wszystko wykaże dalsze śledztwo.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

żona - EA
PHOTO ANDRZEJ LANGE / SE / EAST NEWS

45-letniej kobiecie, która zabiła mężczyznę, grozi co najmniej 25 lat więzienia. 

żona - EA
EAST NEWS

Żona zadała swojemu mężowi 21 ciosów nożem. 

żona-EA
PAWEL DABROWSKI/AGENCJA SE/East News

Do rodzinnej tragedii doszło w Ostrowie Wielkopolskim. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Sekretny eliksir na włosy za kilka złotych. Sposób, który odkryto przez przypadek
  2. Menadżer Adele skomentowała zdjęcie Kingi Rusin. Dwa słowa wystarczyły
  3. Kotlety z grzybami. Przepis tak nieziemski, że twoja rodzina będzie się ich domagać codziennie

źródło: ostrow.naszemiasto.pl

Poprzedni artykułNastolatka skarżyła się na bóle nóg. Lekarze zignorowali symptomy, potem było już za późno
Następny artykułUsłyszała szczekanie z krzaków. Bezpańska suczka bardzo chciała jej coś pokazać
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.