Żona zostawiła swojemu mężowi list. Mężczyzna wrócił do domu kompletnie nieprzytomny, z podbitym okiem i gdy tylko się obudził, wiedział, że ten wieczór nie zakończył się dobrze. Jego obawy, tylko wzrosły, kiedy zobaczył list od żony przy łóżku.

Mężczyzna uświadomił sobie, że mógł zrobić jakąś głupotę, kiedy obudził się z potwornym bólem głowy, mdłościami i brakiem wspomnień z poprzedniego wieczora. Kiedy z trudem usiadł na łóżku, ze zdumieniem stwierdził, że wygląd sypialni był tego ranka bardzo nietypowy. Na stoliku nocnym znalazł tabletki przeciwbólowe i szklankę wody, a przy lustrze list, który napisała do niego żona.

Był przerażony

Przestraszyło go nie tylko jego odbicie — z lustra łypało na niego podbite oko — ale głównie obecność listu. Żona nigdy nie komunikowała się z nim w taki sposób. Jego podejrzenia tylko wzrosły, kiedy zapoznał się z jego treścią. 

Mimo miłych słów zawartych w liście, jego podejrzliwość tylko rosła.

W liście partnerka informowała go, że wrócił do domu pijany niemal do nieprzytomności i urządził awanturę… Po czym natychmiast poinformowała, że nie powinien się niczym martwić i żeby zjadł śniadanie, które mu przyrządziła. W tym momencie mężczyzna był już przerażony, taka treść listu zdała mu się groźniejsza od najgorszych obelg.

Żona dawno go tak nie zaskoczyła

Kiedy niepewnym krokiem wszedł do kuchni, natknął się w niej tylko na syna, spokojnie jedzącego śniadanie. Dla niego również czekała gotowa porcja. Mężczyzna postanowił dowiedzieć się, o co tutaj chodziło, a chłopak radośnie opowiedział mu o tym, jak przyszedł nad ranem nieprzytomny, zrobił awanturę i podbił sobie oko o klamkę. 

Jeszcze nie do końca trzeźwy, mężczyzna zbladł. Czy żona mogła zatruć jego posiłek w ramach zemsty? — To dlaczego twoja matka jest w tak dobrym humorze? — zapytał syna. — A, bo gdy mamie w końcu udało się zaciągnąć cię jakoś do łóżka, to gdy zaczęła ci ściągać spodnie, ty zacząłeś krzyczeć: Zostaw mnie w spokoju, nie dotykaj mnie, ja mam żonę! Mam żonę, rozumiesz?! — wyjaśnił rozbawiony chłopak. 

Kiedy tylko usłyszał te słowa, nie mógł powstrzymać łez ulgi.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

żona
Photo by thom masat on Unsplash

Poprzedniego dnia mężczyzna przesadził.

żona
unsplash.com

Dobry humor żony to ostatnie, czego się spodziewał.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Polska sieciówka do likwidacji. Symboliczny koniec w ostatni weekend listopada
  2. Babcia przebywała w domu starców. Ukryta kamera nagrała, co robi jej pielęgniarz
  3. 39-letni mężczyzna wziął ślub sam ze sobą. Podczas ceremonii trzymał w rekach swój portret
  4. Jak się ubrać do Bazyliki św. Piotra? Sprawdź, co można, a czego unikać
  5. Zrobili Kożuchowskiej i Foremniak zdjęcia od dołu. Uznano, że starsza koleżanka zdeklasowała urodą
  6. 20 minut roboty i rodzina upojona błogością. Najlepszy na świecie przepis na naleśniki z tajemniczym trikiem

źródła: pl.newsner.com

Poprzedni artykułJak zorganizować domówkę? 10 sposobów na dobrą zabawę
Następny artykułMeghan Markle jest w ciąży? Słowa księcia Harrego nie pozostawiają wątpliwości
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego