Żona Kamila Stocha wykazała się wyjątkowym poczuciem humoru. Na swoim profilu opublikowała opis z podróży łudząco podobny do robiącej furorę w sieci relacji Kingi Rusin z jej oscarowej balangi w towarzystwie sław z Hollywood. We wstępie napisała, że inspirację zawdzięcza właśnie jej.

Ewa Bilan-Stoch trafiła w czuły punkt dziennikarki. Jej tekst okazał się istną parodią postu Kingi Rusin, w którym prezenterka ze szczegółami opisała prywatną imprezę Jaya-Z, na którą została zaproszona. Prowadząca Dzień dobry TVN została skrytykowana, ponieważ na domówce obowiązywał zakaz robienia zdjęć. Żona Stocha postanowiła subtelnie wytknąć jej ten nietakt.

Żona Kamila Stocha w żartobliwym poście

Żona Kamila Stocha opisała w sposób analogiczny do postu Kingi Rusin swoją wycieczkę do Afryki. Relacja brzmi bardzo podobnie, poza tym, że Ewa Bilan-Stoch zmieniła w niej miejsce wydarzeń oraz bohaterów.

– Miejsce, gdzie możesz zaszaleć, po prostu tam będąc, ale na pewno nie możesz się wyluzować, zwłaszcza kiedy jak cień, podążają za tobą ludzie z najgorszymi chorobami tego świata – pisała Ewa, z jednej strony kpiąc z postu Kingi Rusin, a z drugiej podprogowo zwracając uwagę na poważny problem.

– Bawimy się do białego…wróć! Do zmroku, bo kiedy robi się ciemno, na plaży nie jest bezpiecznie, a dzieci muszą jeszcze wrócić do domów w buszu. Panuje tam totalna ciemność, nikt nie robi zdjęć. W wiosce każdy chwali mój ubiór, czują dumę, kiedy biała nosi afrykańskie wzory. Ja nie wiem co czuć, widząc kilkulatka w polarku w bałwanki, pożółkłym od użytkowania, kiedy temperatura przekracza 30 stopni w cieniu. Uśmiechnięci żyją tak skromnie, że rozdaję im większość moich ubrań – relacjonowała żona słynnego sportowca.

Obserwatorzy natychmiast podchwycili cel tej publikacji i zostawili pod nią wspierające komentarze.

Ot, zwykła wycieczka – podsumowała żona Stocha i zakpiła w ten sposób z wpadki prezenterki.

Później Kinga Rusin postanowiła usunąć popularny post, publikując kilka słów wyjaśnienia:

-Nie będę udzielać wywiadów, ani polskim, ani zagranicznym mediom, na temat opublikowanego przeze mnie w poprzednim poście zdjęcia, które obiegło świat. Chowam go na razie do archiwum. To było szaleństwo, którego nie przewidziałam.

Komentarze pod postem zostały przez nią zablokowane.

  1. ”Ranczo” powraca. Pojawiły się oficjalne komentarze, fani będą zachwyceni
  2. Chłopiec wysłał urodzinową kartkę do zmarłego taty. Po kilku dniach dostał odpowiedź

Kim jest Ewa Bilan-Stoch?

Ewa Bilan-Stoch, która sparodiowała dziennikarkę to prywatnie żona znanego skoczka narciarskiego Kamila Stocha. Żona słynnego sportowca jest z wykształcenia pedagogiem oraz absolwentką Krakowskich Szkół Artystycznych. Zawodowo zajmuje się fotografią, a także jest menadżerką swojego męża Kamila.

Jest także właścicielką agencji marketingu sportowego, która pomaga nie tylko partnerowi, ale i Dawidowi Kubackiemu. Ewa Bilan i Kamil Stoch poznali się podczas zawodów Pucharu Świata w Planicy. Po trzech latach skoczek oświadczył się w tamtym miejscu swojej ukochanej. Po ślubie artystka przyjęła dwuczłonowe nazwisko Bilan-Stoch. Wspólnie prowadzą klub sportowy w Zakopanem.

Oryginalny post możecie przeczytać na oficjalnym Instagramie Ewy Bilan-Stoch.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

żona Kamila Stocha na wakacjach
instagram.com/ewabilanstoch

 Żona Kamila Stocha wróciła z urlopu w Afryce.

Kinga Rusin pozuje z Adele
instagram.com/kingarusin

 Stworzyła parodię sławnego wpisu Kingi Rusin na temat imprezy z gwiazdami Hollywood.

Kamil Stoch ze swoją żoną
instagram.com/ewabilanstoch

 Małżeństwo Kamila i Ewy jest bardzo udane. Para bardzo wspiera siebie nawzajem.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Objaw raka płuc widoczny na twarzy. Nigdy go nie lekceważ
  2. Czego brakuje na zdjęciu przysmaku? Tylko 1% ludzi odgadnie
  3. Sekretny eliksir na włosy za kilka złotych. Sposób, który odkryto przez przypadek
  4. Menadżer Adele skomentowała zdjęcie Kingi Rusin. Dwa słowa wystarczyły
  5. Kotlety z grzybami. Przepis tak nieziemski, że twoja rodzina będzie się ich domagać codziennie
  6. Odbiera mowę. Wyciekło nagranie ze Szczeną z „Chłopaków do wzięcia”; ostrzegamy, oglądacie na własną odpowiedzialność

źródło: jastrzabpost.pl

Poprzedni artykułNie żyje gwiazda „Na wspólnej”. Aktorka miała 44 lata
Następny artykuł5-letnie dziecko uratowało rodzinę z pożaru. Chłopiec zachował zimną krew i bliscy przeżyli „Bohater”
Redaktorka Lelum.pl. Absolwentka Instytutu Stosowanych Nauk Społecznych na Uniwersytecie Warszawskim. Swoje życie postanowiła związać z dziennikarstwem i muzyką. W wolnych chwilach ćwiczy jogę, chodzi na festiwale filmowe i tworzy poezję.