Edyta Golec, żona Łukasza Golca, jednego ze słynnych muzycznych braci bliźniaków, ujawniła, na jaki natrafia często problem. Okazuje się, że ten sam kłopot ma nie tylko ona, ale również i jej dzieci.

Jak się okazało, mimo że od lat Edyta Golec żyje w związku ze swoim mężem, ma problem w rozpoznaniu go. Wyszło na jaw, że zdarza jej się pomylić go z bratem bliźniakiem. Przyznała się do tego dopiero po tym, jak jeden z internautów zadał jej pytanie: Myli czasami pani ze sobą braci Golec?

Żona Łukasza Golca wyznała, że nie poznaje swojego męża

Żona Łukasza Golca, Edyta, żyje ze swoim mężem już od wielu lat. Para świetnie się dogaduje i pielęgnuje nie tylko relację, która jest między nimi, ale także z innymi członkami rodziny. Bliźniacy są bardzo rodzinni, co pokazują na każdym kroku. Wiadomo, ze wszyscy Golcowie trzymają się razem.

Edyta jest niezwykle aktywna w mediach społecznościowych. Kobieta pokazuje zupełnie inną twarz swojego męża i swojej rodziny, opowiadając o różnych sytuacjach z ich życia.

Jak się okazało, ona również ma problem, który dotyka większość fanów zespołu. O co dokładnie może chodzić?

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

W serii pytań i odpowiedzi na swoim Instagramie opowiedziała, jak to jest być żoną jednego z braci Golec i jakie wiążą się z tym problemy. Nikt nie przypuszczał, że mogło to spotkać również ją i jej dzieci.

Myli czasami pani ze sobą braci Golec? – spytał jeden z fanów.

A kto ich nie myli? – odpowiedziała humorystycznie.

Łukasz Golec opowiedział o śmiesznych sytuacjach związanych z myleniem braci

Łukasz Golec również podchodzi do całej sprawy z humorem. Zarówno on, jak i jego brat, zdają sobie sprawę, że ich identyczny wygląda, może być dla niektórych problematyczny.

W rozmowie z „Faktem” tak opowiadał o tym, co spotyka go i jego brata w ich domach:

Wiele osób nas myli, nie rozpoznaje. Nawet nasza najbliższa rodzina. Mało tego, nawet nasze dzieci też się czasami mylą i mówią do Pawła „tata”, a do mnie jego dzieci też „tata”.

Zdziwieni?

Zobacz zdjęcie:

żona
(screen) edytagolecofficial

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

źródło: [gwiazdy.wp.pl]