Żona nigdy wcześniej się tak nie pomyliła. Marysia była pewna, że odkryła niechlubną tajemnicę męża. Kiedy okazało się, że wcale nie chodzi o drugą kobietę, zaczęła go przepraszać. Prawda była zupełnie inna. 
 
Wieloletnie małżeństwa mają za sobą wiele przepracowanych spraw, jednak Marysia nigdy nie spodziewała się, że w jej szczęśliwym związku nastąpi coś takiego. Kiedy jej mąż zaczął zamykać się w łazience z telefonem i wymieniać dziesiątki SMS-ów dziennie, nie miała złudzeń. Żona była pewna, że nakryła mężczyznę na zdradzie, później słono tego żałowała. 

Żona zdradzana przez męża?

Żona zdradzana przez męża — zazwyczaj to przemyka nam przez myśl, kiedy słyszymy, że życiowy partner coraz później wraca z pracy, nie mówi dokąd wychodzi czy nie odstępuje telefonu na krok. Tak też było w przypadku Marysi, która przez tajemnicze zachowanie swojego męża była pewna, że ten ma kochankę. Jak się okazało, prawda była zupełnie inna, a żona musiała nie raz przeprosić mężczyznę. Wszystko opisała na jednej z grup na Facebooku. 

-Może i nie powinnam tego robić, ale która z nas nigdy nie zajrzała do telefonu swojego faceta, niech pierwsza rzuci kamieniem. Kiedy zauważyłam, że mój mąż ciągle z kimś pisze, wraca późnymi wieczorami, a z domu nagle zaczyna wychodzić w koszuli, to było silniejsze ode mnie. Znalazłam idealny moment na to, aby dostać się do jego telefonu — opisuje Marysia — i natychmiast tego pożałowałam. SMS-y z pewną kobietą, zapisaną jako PROFESORKA, miały dla mnie wręcz jednoznaczny wydźwięk. Wiecie, czego ja się tam naczytałam? – zaczęła przygotowywać się do wymiany zdań. 

Wiadomości, które przeczytała, w jej mniemaniu nie pozostawiały złudzeń. Mąż od tygodni pisał z niejaką Profesorką.

-On dopytywał się, czy pamięta o spotkaniach, ona określała go jako jednego ze swoich najzdolniejszych i najpilniejszych uczniów. Były również urywki o zwinnych palcach, a co najgorsze, z SMSów dowiedziałam się, że była polecana przez jego kolegów, z którymi żonami permanentnie się spotykam. Tego było już za wiele. Przyznajcie, co wam przyszłoby do głowy? – zapytała koleżanki z grupy.

Nikt, a już na pewno nie mąż Marysi, nie spodziewał się, że wszystko potoczy się w tym kierunku. 

  1. Joanna Liszowska pokazała córki. Zdjęcie dziewczynek zachwyciło fanów
  2. Córka obawiała się, że ktoś znęca się nad jej matką. Zainstalowała ukrytą kamerę

Sekret męża

Sekret męża miał się okazać zupełnie inny, ale o tym za chwilkę. Kiedy oburzona Marysia skończyła czytać, w jej mniemaniu pikantne, wiadomości wbiegła do łazienki, w której właśnie szykował się jej mąż. Zraniona żona nie kryła emocji, nazwała swojego partnera kłamcą, oszustem i rzuciła w jego stronę kilka epitetów, które nigdy miały nie wyjść z jej ust. Wtedy właśnie cała prawda wyszła na jaw. 

-Przez to co się okazało, zapadłam się pod ziemię. Mąż wziął telefon i zadzwonił do PROFESORKI, i wiecie co? Ona naprawdę była jego profesorką i to taką z mężem i dziećmi, a mój partner jeździł do niej na lekcje gry na gitarze! — napisała autorka posta.

Chciał nauczyć się grać naszą ulubioną piosenkę i zaskoczyć mnie w dniu 15. rocznicy ślubu! Musiałam błagać go na kolanach o wybaczenie! Jak mogłam podejrzewać, że mężczyzna, który jest ze mną od 20 lat i którego kocham nad życie, ot, tak poszedłby do innej kobiety? Kochane proszę was, miejcie więcej zaufania do tych, których kochacie – skwitowała. 

Żona nigdy wcześniej aż tak się nie pomyliła, choć myślała, że zna swojego męża na wylot. Morał jest jednak jeden — więcej zaufania! 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

żona
Fot. relexahotels, pixabay

Kiedy mężczyzna wysyłał dziesiątki SMS-ów, żona była pewna, że ten ją zdradza.

żona
Fot. Vladvictoria, pixabay

Okazało się, że mąż brał lekcje gitary. 

żona
Fot. FirmBee, pixabay

Marysia żałuje, że podejrzewała o coś takiego męża. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Objaw raka płuc widoczny na twarzy. Nigdy go nie lekceważ
  2. Czego brakuje na zdjęciu przysmaku? Tylko 1% ludzi odgadnie
  3. Nadchodzi wiosna? Prognozy mówią same za siebie, w końcu wszystko jasne
  4. Mąż od jakiegoś czasu znikał wieczorami i wracał późno do domu. Żona postanowiła go śledzić, szybko odkryła prawdę
  5. Nie żyje gwiazda „Na wspólnej”. Aktorka miała 44 lata
  6. Miał być sukces, a jest skandal. Po premierze filmu o Zenku na jaw wyszły horrendalne kulisy
źródło: popularne.pl
Poprzedni artykułChłopak miał mieć operację, zostawił na ciele wiadomość dla lekarza. Chirurg dochodził do siebie 30 minut
Następny artykułHoroskop na weekend. Lwa i Byka czeka niezapomniane, a resztę?
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.