Żona Rafała Trzaskowskiego to Małgorzata Trzaskowska pochodząca z Rybnika, absolwentka Akademii Ekonomicznej w Krakowie. Żona prezydenta Warszawy unika rozgłosu i jak dotąd niewiele było o niej wiadomo. Jednak kandydatura jej męża na stanowisko głowy Państwa spowodowała wokół jej osoby spore zainteresowanie. 

Żona Rafała Trzaskowskiego, Małgorzata, jest aktywną działaczką społeczną. Choć stara się, by w mediach nie było o niej głośno, trudno uniknąć rozgłosu będąc małżonką popularnego polityka. Kim jest żona prezydenta Warszawy?

Kim jest żona Rafała Trzaskowskiego?

Małgorzata Trzaskowska jest żoną prezydenta Warszawy już od 18 lat. Jak opowiadała w wywiadzie dla polskiego Vogue’a, była to miłość od pierwszego wejrzenia. Rafał był kolegą jej brata ze studiów. Para nie mogła zamieszkać razem od razu, ponieważ oboje studiowali w dwóch różnych miastach, jednak to nie zniechęciło ich do częstych spotkań.

Tuż po zakończeniu studiów para pobrała się i zamieszkała w Warszawie. Oboje skończyli studia wyższe. Małgorzata poświęciła się ekonomii, pracowała przez lata w dziale promocji. Od 2007 roku zajmowała się promocją Warszawy, mając stanowisko w Ratuszu Stolicy. Kiedy jej mąż został prezydentem, małżonka po zakończeniu ważnego projektu wycofała się z pełnionej w Ratuszu funkcji. Co ciekawe oprócz tych poważnych funkcji, Rafał Trzaskowski miał w swoim życiu jeszcze jedną ciekawą rolę, o której pisaliśmy w osobnym artykule. 

  1. Media obiegła smutna wiadomość. Nie żyje polska legenda, niestety
  2. Zdejmiemy maseczki. Szumowski powiedział, kiedy nadejdzie czas
  3. TVP szykuje niespodziankę dla Polaków. Największe gwiazdy zrobią niesamowitą rzecz

Czym zajmuje się Małgorzata Trzaskowska?

Małgorzata Trzaskowska z mężem mają dwoje dzieci, córkę Aleksandrę i syna Stanisława. Aleksandra Trzaskowska nie lubi pokazywać się w mediach społecznościowych, w przeciwieństwie do swojego brata, który chętnie pozuje do zdjęć z ojcem.

Choć, jak sama twierdzi, Małgorzata Trzaskowska unika rozgłosu i medialnego szumu, postanowiła jednak zabrać głos w sprawach ważnych dla kraju. Żona prezydenta Warszawy zyskała popularność tuż po słynnej wypowiedzi dla magazynu Vogue, dotyczącej jej stosunku do religii i kościoła, razem z mężem postanowiła bowiem nie posyłać swojego syna na zajęcia religii i do sakramentu Komunii.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Żona
fot.instagram.com/trzaskowskirafal

Rafał Trzaskowski z synem Stanisławem w Muzeum Warszawskiej Pragi.

rafał trzaskowski
fot.fot.instagram.com/trzaskowskirafal

Prezydent miasta Warszawy rzadko chwali się swoją żoną.

żona
fot.18.10.2018 Warszawa Konwencja wyborcza kandydata na prezydenta Warszawy Rafala Trzaskowskiego N/z Rafal Trzaskowski z zona fot Andrzej Iwanczuk/REPORTER

Żona prezydenta Warszawy jest aktywna społecznie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. 16-latek nie miał maseczki i był na dworze. Został zatrzymany przez policję, sprawa trafiła do sądu
  2. Potężne trzęsienie ziemi. Służby: „Najsilniejsze, jakie przeżyłem”. Zaskakująca wiadomość ze świata
  3. Odziedziczył wszystko po Zbigniewie Wodeckim. Artysta kochał go ponad życie
  4. Od 18 maja zmiany na uczelniach wyższych. Najnowsze informacje przekazał minister MNiSW
  5. Od 22 maja duża zmiana dla Polaków. Intercity podjęło przełomową decyzję, chodzi o podróżowanie po Polsce
  6. Pilne doniesienia ze Śląska. Zawalił się budynek kopalni Mysłowice, strażacy nie mogą wejść do środka

źródło: ofemin.pl, gala.pl, dziennikzachodni.pl

Poprzedni artykułNie żyje polski muzyk, miał koronawirusa. Był naszą dumą narodową
Następny artykułPies to najlepszy przyjaciel człowieka. Czy zasługuje na nasze uznanie i miłość?
Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl