Żona doprowadziła do zwolnienia niewiernego męża. Udało jej się to dzięki filmikowi, który nagrała na dowód jego zdrady. Chyba każda zdradzona kobieta marzy o tym, żeby móc zemścić się w taki sposób. Kobieta była wściekła, nikt jej się nie dziwi. 

żona
dailymail.co.uk

Kobiecie udało się zemścić. 

Nie ma w związku chyba nic gorszego niż bycie zdradzonym. Całe zaufanie podkładane w drugiej osobie, przekonanie o łączącej was intymności, pewnego dnia po prostu znika, ponieważ ta druga osoba nie była w stanie panować nad swoimi odruchami. Ta żona spełniła marzenie każdej zdradzonej kobiety i sprawiła, że jej mąż naprawdę tego pożałował. 

Jego żona wpadła w furię 

Jia Ding, członek chińskiej Partii Komunistycznej, zajmujący w niej znaczącą pozycję, został pozbawiony stanowiska Sekretarza Komitetu Partii Miasta Yongle, po tym, jak jego żona wrzuciła na media społecznościowe film, na którym widzimy, jak konfrontuje kochankę swojego męża. Żona urzędnika jest wściekła, co zrozumiałe i naprawdę wylewa swoją złość na jego kochankę. 

żona
dailymail.co.uk

Szczególnie dostało się kochance męża. 

Na nagraniu widzimy jak pani Jia, żona urzędnika, szarpie za włosy ukrywająca się w wannie kochankę męża. Film jest nagrany przez mężczyznę, którego twarzy nie widzimy. Pani Jia krzyczy na drugą kobietę i usiłuje wyraźnie pokazać jej twarz do kamery. Ta broni się i mówi że „nie ma z tym nic wspólnego” i że to „nie jej problem”. To tylko bardziej rozwściecza panią Jia, którą w końcu próbuje powstrzymać mąż. 

Zwolniony za zdradę

Po tym jak zdradzona zona wrzuciła do sieci to nagranie, z wielu stron pojawiły się reakcje. Z jednej strony, Jia Ding również wrzucił swoje własne nagranie, na którym członek jego rodziny winą za jego czyny oskarża panią Jia. Krzycząca do kamery osoba oznajmia, że Jia Ding jedynie „popełnił błąd”, jak „90 procent mężczyzn”.

żona
dailymail.co.uk

Niewierny mąż został pozbawiony stanowiska. 

Zupełnie inaczej zareagowały władze Partii. Mężczyzna został pozbawiony swojego stanowiska przewodniczącego komitetu miasta. Zdrady są w Chinach bardzo częste. Jeszcze w latach 50. nie było niczym niespotykanym, by mężczyzna miał więcej niż jedną żonę. Jednak to nie zgadza się z bardzo konserwatywnym wizerunkiem Partii, więc ta ukarała Jia Dinga. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Za przeprowadzkę do Włoch dadzą nawet 110 tys. zł. Jest jeden haczyk
  2. Schorowana sprzątaczka z Olsztyna wygrała 13 milionów. A to wszystko dzięki niepozornemu drobiazgowi
  3. Klaudia: „Zostałam upokorzona w pociągu, bo jestem matką. Tak się właśnie traktuje matki w tym kraju”
  4. Kobieta, która pojawiła się w towarzystwie Andrzeja Dudy wygląda zupełnie jak jego żona! Są jak dwie krople wody
  5. Kasia Cichopek pokazała zdjęcie swojej kuchni. Nawet Szelągowska by takiej nie zaprojektowała
  6. 43-letnia, najpiękniejsza gwiazda Polsatu Karolina Szostak pochwaliła się nadzwyczajnym efektem diety owocowo-warzywnej. Brawo

źródła: dailymail.co.uk

Poprzedni artykułKot stracił wszystkie łapki przez odmrożenie. Jego właściciel postanowił pomóc mu w najlepszy sposób
Następny artykułAmerykańska piosenkarka spodziewa się dziecka polskiego gwiazdora. Paparazzi przyłapali ją w Los Angeles
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego