Żona i mąż ślubują sobie, że nie opuszczą się aż do śmierci, jednak wszyscy dobrze wiemy, że to tylko piękna teoria. Bardzo często w którymś momencie związku okazuje się, że nie potrafimy dochować tej pięknej przysięgi i po prostu najzdrowszą rzeczą dla obojga będzie zakończenie tego związku. Jednakże mało kto do takiego wniosku dochodzi już na weselu. Kamila jednak miała dobry powód. 

Kiedy poznała Damiana, oboje mieli już za sobą dłuższe, nieudane związki, byli ludźmi po przejściach. Trudnych tematów starali się nie poruszać zbyt często, a jeśli już, to traktować je jako abstrakty. Z tego powodu, chociaż była przekonana, że zna go świetnie, o przeszłości Damiana jego nowo poślubiona żona nie wiedziała bardzo dużo.

Żona dostała straszną wiadomość

Ostatni goście powoli wychodzili z ich wesela, a Kamila i Damian zaczynali pakować się na swoją podróż poślubną, kiedy kobieta dostała wiadomość e-mail. Nie rozpoznawała nazwiska nadawcy.

— Dostałam wiadomość od dziewczyny, która przedstawiła się jako była Damiana. Nigdy nie uwierzyłabym w to, co napisała, gdyby nie to, że w załącznikach była bardzo, bardzo dokładna dokumentacja — napisała Kamila.

żona
unsplash.com

Damian krzątał się właśnie po ich sypialni, oboje wciąż jeszcze w eleganckich strojach ślubnych.

— Podniosłam tylko głowę i powiedziałam: Nie mogę być twoją żoną. Wydaje mi się, że coś upuścił. Pokazałam mu maila, tylko nazwisko tej dziewczyny. Tak mu się zmienił wyraz twarzy, że od razu się zorientowałam, że to, co napisała, to wszystko prawda.

Przerażający sekret

— To okropny sposób, żeby się dowiedzieć, że człowiek, który wydaje ci się najlepszy na świecie, kilka razy posłał swoją byłą do szpitala — powiedziała Kamila. — I nigdy, przenigdy, nie zająknął się ani słowem o tym, że o mało nie siedział w więzieniu, że miał problemy z agresją… Gdyby powiedział cokolwiek, chociaż słowo! Jak mam teraz mu uwierzyć, że się zmienił, skoro tyle lat potrafił mnie okłamywać?

Żona Damiana jest wściekła, smutna i przestraszona. Chce rozwodu, nie będzie potrafiła być w związku z małżeńskim, skoro okazuje się, że jej mąż to kłamca, który nie wahał się podnieść ręki na kobietę. A jednak nie potrafi zupełnie go skreślić, chociaż czuje, że nie powinna wierzyć, że mężczyzna się zmienił.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

żona
unsplash.com

Treść wiadomości wywróciła jej życie do góry nogami.

żona
Fot. Christian Fregnan, unsplash.com

Kamila jest rozdarta.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Popularna odzieżówka znika z rynku. 5 rzeczy zgarniesz za 25 złotych
  2. Syn, jego mama i dziadek zmarli w przeciągu tygodnia. Powód wstrząsnął rodziną
  3. Nie żyje zdobywca dwóch Oscarów. Hołd składają największe gwiazdy Hollywood
  4. Blanca Miró for EDITED – idealny świąteczny sweter
  5. Przerażający widok. Ludzie aż przystawali, widząc, jak teraz wygląda „Walduś z Kiepskich”
  6. Zapytał narzeczoną o gotowanie rosołu po ślubie. Jej odpowiedź zwaliła mężczyznę z nóg
Poprzedni artykułBeagle ważył 40 kg. Jego życie całkowicie się zmieniło, gdy poznał pewnego mężczyznę
Następny artykułZbigniew Wodecki słynął z olbrzymiej uprzejmości. Gdy bezdomna poprosiła go o pieniądze, zrobił coś wspaniałego
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego