Żona zawsze chciała wyglądać jak najlepiej przed ukochanym. Zawsze, kiedy się spotykali dbała o to, żeby jej strój i makijaż były perfekcyjne. Dopiero po ślubie pokazała się wybrankowi bez makijażu. Jego reakcja pozwoliła jej zrozumieć, że popełniła ogromny błąd, ufając temu człowiekowi. Okropnie ją upokorzył. 

Wiele kobiet ma problem z tym, żeby wyjść z domu czy pokazać się nawet najbliższym znajomym bez makijażu. Mało kto wyobraża sobie pójście na randkę zupełnie bez niego. Tak właśnie było w tym przypadku. Jednak już po ślubie, żona myślała, że może ufać ukochanemu mężowi. Ta historia – choć ciężko w to uwierzyć – wydarzyła się naprawdę.

Żona pokazała się bez makijażu

Para, która pobrała się w Algierii darzyła się prawdziwym uczuciem. Spotykali się już od dłuższego czasu i doszli do wniosku, że czas uczynić swoją znajomość oficjalną. Przed nimi było wiele nowych doświadczeń, jednak byli jak najlepszej myśli. W końcu ich uczucie mogło przetrwać wszystko, prawda?

Jak się okazało, niekoniecznie. Zaledwie kilka godzin po ślubie, stało się coś, co zupełnie wytrąciło mężczyznę z równowagi. Jego żona zdecydowała się na to, by po raz pierwszy odkąd się poznali, wystąpić przy nim bez makijażu. Nie spodziewała się, że reakcja jej nowo poślubionego męża będzie tak gwałtowna. 

Histeryczna reakcja mężczyzny

Kiedy mężczyzna zobaczył swoją żonę, której przysięgał miłość, wierność i uczciwość małżeńską, zupełnie spanikował. Jak potem oznajmił, był przekonany, że do jego domu wdarł się złodziej, zupełnie nie poznał kobiety, z którą spędzał przecież każdy dzień. 

Może można byłoby wybaczyć mu tę reakcję, gdyby nie to, co zrobił później. Mężczyzna był tak oburzony, że postanowił… podać swoją żonę do sądu. Chce, żeby zapłaciła mu prawie 77 tysięcy złotych (20 tysięcy dolarów) za „uszczerbek na zdrowiu psychicznym” jakiego rzekomo doznał, kiedy zobaczył, że jego żona bez makijażu wygląda inaczej niż w nim.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

znaki zodiaku
Fot.unsplash.com

Mieli być razem tacy szczęśliwi.

żona
fot. kevin laminto, unsplash.com

Dopiero po ślubie pokazała mu się bez makijażu. 

żona
unsplash.com

Sprawa skończyła się w sądzie. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Objawy chorób trzustki, które widać na skórze. Nie wolno ich lekceważyć
  2. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
  3. Gniezno: poród odbył się na środku ulicy. Matka nie miała pojęcia, że jest w ciąży
  4. Jedna z głównych bohaterek odchodzi z „M jak Miłość”. To już pewne, fani w rozpaczy
  5. Była przekonana, że spodziewa się dziecka. Badanie ujawniło coś zupełnie innego
  6. Natalia Kukulska w dobitnych słowach o Viki Gabor. 12-latka długo ich nie zapomni

źródła: dailymail.com

Poprzedni artykułNowe przepisy w Polsce. Posłowie chcą, żeby organizacje nie mogły odbierać zwierząt?
Następny artykułSuczka znaleziona zagłodzona na środku drogi. Z głodu zjadała koc
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego